17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Vzpominka 2015
Vzpominka 2015
vloženo: 14.2.2017 10:01
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Medvěd z Azerbajdžánu
Medvěd z Azerbajdžánu
vloženo: 1.5.2016 08:23
autor: Radek

trofeje

Zadařilo se
Zadařilo se
vloženo: 5.10.2019 19:38
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Selátka
Selátka
vloženo: 22.3.2019 08:24
autor: Děda z lesa

zbraně

Kdo ho chce?
Kdo ho chce?
vloženo: 24.10.2015 22:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 6.10.2019 08:36
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

diviak
diviak
vloženo: 21.3.2018 21:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 18 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

včerejší lončák


Tohoto lončáka se mi podařilo ulovit na včerejší čekané v průseku v kukuřici v 22:15 hodin.
Vzdálenost 45 metrů, střela přebíjená norma vulcan.
vložil: David Pětivlas
vloženo: 24.7.2012 15:43
zobrazeno: 3760x
hodnocení: 26 hlasů



Komentáře:

29.7.2012 18:48 vložil Jan Horáček
Dokumentární fotka pořízená na místě činu bezprostředně po ulovení je něco jiného, než pozdější dokumentace naaranžovaného a upraveného úlovku. Nějaké zakrývání rány nebo barvy není pro tento případ relevantní. Lovu zdar!
27.7.2012 21:13 vložil David Pětivlas
Tohle není výstřelová rána, ale když jsme ho táhli kukuřicí, tak jsme ho pak položili do barvy, ale zakrýt jsme to mohli, to je pravda...
25.7.2012 18:59 vložil Tomáš Fuchs
Lovu zdar!
25.7.2012 18:06 vložil Kaprál Daniel
Rána se má zakrývat!!!
25.7.2012 16:26 vložil J. Král
Davide říká se, že do honitby vtrhnul prasečí mor. Morus Suscrofus Pětivlasosus. Bez urážky bratři Pětilvasové, ať se vám daří!
25.7.2012 11:50 vložil David Jirgala
Ajé.. Bratři Pětivlasové už snajprujou u kukuřic :-)))) Lovu Zdar chlape!
25.7.2012 10:50 vložil David Pětivlas
To moje normy šlapou jako víno... Bratr teď nemá přístup na internet, ale až bude mít, určitě sem něco dá... Asi před týdnem střelil 3 liščata během pěti minut na 140 metrů...
25.7.2012 08:19 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
25.7.2012 06:59 vložil J. Král
Lovu zdar Davide. Mé Normy ještě čekají na svou úlohu. Uvidíme jak se Petr vytáhnul.
25.7.2012 06:24 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
24.7.2012 23:04 vložil David Pětivlas
Lovu dík... Tak my se houpeme pořád, ale ne vždycky se daří a ne vždycky je čas... :D Letos je to třetí...
24.7.2012 21:56 vložil Jaroslav Novotný
Že by jste se konečně s bráškou rozhoupali?LOVU ZDAR!!!!!
24.7.2012 21:31 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
24.7.2012 21:27 vložil michal burian
lovu zdar sousede, průseky máme taky, ale zatim se mnou pěkně vyj**ávaj :D
24.7.2012 20:54 vložil Miroslav Štecher
Lovu zdar.
24.7.2012 20:52 vložil Tomáš Z.
Lovu zdar. Jen tak dál.
24.7.2012 17:49 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
24.7.2012 17:45 vložil Miloš Nejezchleb
Lovu zdar.
24.7.2012 16:49 vložil jirka plánský
"LOVU ZDAR"
24.7.2012 15:44 vložil David Pětivlas
ráže 308 Winchester :D

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.