17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kamarádův...
Kamarádův...
vloženo: 10.1.2014 19:47
autor: Jagdforest

úlovky (svět)

Můj první kamzík
Můj první kamzík
vloženo: 11.10.2013 23:35
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
vloženo: 17.10.2014 10:51
autor: Pavel Číp

zvěř v přírodě

Liška vs. řeka 3
Liška vs. řeka 3
vloženo: 26.3.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

PRO RADOST.
PRO RADOST.
vloženo: 3.12.2018 03:02
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Žeby rys ?
Žeby rys ?
vloženo: 7.2.2013 06:24
autor: mirojevo

myslivecké umění

Kde že ty loňské sněhy jsou...
Kde že ty loňské sněhy jsou...
vloženo: 17.2.2020 13:08
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243697 fotek (3 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363082 hlasování fotek (5 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kvašené kukuřičné klásečky.....

...jsou moc dobré
vložil: Jiří Netík
vloženo: 24.7.2021 08:34
zobrazeno: 2630x
hodnocení: 25 hlasů



Komentáře:

25.7.2021 16:29 vložil Jaroslav Hrabinec
1***
25.7.2021 10:29 vložil Josef Balat
1***
25.7.2021 08:48 vložil Ladislav Bodi
1***
25.7.2021 07:55 vložil štefan
Lebo u nás to robíme z holých klasov a takých maličkých jak okúrky.
25.7.2021 07:52 vložil štefan
Jiží šupy to som myslel ... Kukurica čo má to oblečenie alebo košelu.Tak možná že je to s tým lepšie ja neviem.
25.7.2021 07:21 vložil Josef Vršan
Vypadá to dobře - a dobré to asi i je. 1**
24.7.2021 23:21 vložil Ron Gordon
Nu, pane Netík, nějak jsem přehlédl předešlé foto. Já jen měl na mysli, že spousta lidí chodí na klásečky k nakládání na pole k zemědělcům a ani neberou v potaz, kdy a čím to bylo hnojeno a ošetřováno. Zejména když je to produkce pro bioplynky, tak se na ničem nešetří. Pane Musil, jak vidno Vám již asi ta druhá hlava narostla. O mě nemějte péči, já mám vše ze svoji zahrady, ale chudáci ti, co musí nakupovat. Mně stačí, když z kopce přehlédnu pole zemědělců, jak krásně černozeleně září brambořiště, kde se stejnou měrou použilo chlévské mrvy a průmyslových hnojiv. Takže poznámka klasicky pravdivá...
24.7.2021 21:57 vložil Jiří Netík
Štefan, nevím co jsou šupy, myslíš šustí? S kukuřicí je tam chřestový salát, ale to Ty asi neznáš!
24.7.2021 21:53 vložil Jiří Netík
Odpověd pro R. Gordona. Klásečky jsou vlastní produkce viz včerejší foto pro Jirku Malacku
24.7.2021 16:56 vložil štefan
To si tam mrdol aj zo šupama? No zbohem amérika.
24.7.2021 13:23 vložil Martin Musil
Klasická trapná poznámka 'na zemědělce ' sámozřejmně jen to nejhorší panu Netíkovi naroste druhá hlava a zplodí 12 dětí a dalších 100 symptomů , které nebudu vyjmenovat ... kupte si ,zdravé' rajče ze španělska ,to bude O.K. ....
24.7.2021 10:59 vložil Ron Gordon
Položím takovou akademickou otázku, doufám že nebudu kamenován. Jaký je původ těch klásečků ? Nu pokud to je z pole zemědělce, tak přejí dobrou chuť, při představě čím vším je je to nadopované.
24.7.2021 10:22 vložil Jiří Švec
U nás po klasech ještě ani známka. Také na ně čekám.
24.7.2021 09:08 vložil Jindřiška Padalíková
Vypadá to víc jak dobře. 1****
24.7.2021 08:55 vložil Roman Macho
1*****

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.