17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Raritný srnček
Raritný srnček
vloženo: 29.5.2016 17:27
autor: Igor Málik

úlovky (svět)

Karpatské jelene z maďarsko-ukrajinskej hranice
Karpatské jelene z maďarsko-ukrajinskej hranice
vloženo: 18.9.2015 07:34
autor: NH

trofeje

Dnešní oslava sv. Huberta.
Dnešní oslava sv. Huberta.
vloženo: 4.11.2017 17:44
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 11.9.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

Brno Super
Brno Super
vloženo: 27.2.2012 21:59
autor: Trlifaj Vladimír

fotopast

Ta se povedla....
Ta se povedla....
vloženo: 12.1.2016 00:28
autor: Luděk Kubánek

myslivecké umění

Krásy porcelánu 10
Krásy porcelánu 10
vloženo: 28.12.2019 19:24
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363074 hlasování fotek (31 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

když se daří!!!

váha: 10 kg
věk: 1 let

víkendové vycházky do honidby
vložil: Miroslav Vychytil
vloženo: 16.4.2012 08:34
zobrazeno: 5118x
hodnocení: 32 hlasů



Komentáře:

20.4.2012 21:27 vložil Miroslav Vychytil
Stando ses na něj mohl přijet podívat :-D
18.4.2012 19:40 vložil Stanislav Kavalír
Lovu zdar,měl jsi to prašivý lépe nafotit!!!
17.4.2012 09:15 vložil Miroslav Vychytil
Honza Becher: ty první selata měli 22 a 25 kg pouze to zadní mělo 10 kg, ale už z fotografie je zřejmé, že jen pohled na něj neni válný.
17.4.2012 07:46 vložil Honza Becher
Neni to škoda, střílet do tak malých zámor? No ale Lovu Zdar!!!
17.4.2012 00:05 vložil Miroslav Vychytil
děkuju Karle opravdu se jedná o MMO z chovné stanice Anděský hrad
17.4.2012 00:04 vložil Miroslav Vychytil
Petr H. ano to poslední sele má svrab a po zimě je strašně vyslablé.
16.4.2012 20:20 vložil Karel Rohla
Odpovím za Míru je to MMO z chovné stanice Andělský hrad.
16.4.2012 20:12 vložil Filip Pětivlas
Taky si myslím, že je to křepelák. Teda bylo to první, co mě napadlo, když jsem fotku viděl. Lovu zdar!
16.4.2012 20:11 vložil Karel Rohla
Lovu zdar Míro.
16.4.2012 19:15 vložil František Zapalač
Lovu zdar!1*
16.4.2012 19:07 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
16.4.2012 19:02 vložil Arnošt Bárta
Lovu zdar. Ja bych to viděl na křepeláka.
16.4.2012 16:07 vložil Miroslav Zmek
Lovu zdar, a krasný MMO.
16.4.2012 15:15 vložil michal velecký
Lovu zdar?To je NK nebo MMO?Mám přesně tak zbarveného NK.
16.4.2012 13:37 vložil Petr H.
Lovu Zdar Mirku není to poslední nějáké naježené ?
16.4.2012 12:43 vložil Zdenek Š v o m a
Když se daří,tak...Lovu zdar!
16.4.2012 12:19 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - opravdu se dařilo 1*
16.4.2012 11:21 vložil Miroslav Vychytil
zbraň je cz 527 excelent ráže 7,62x39. p. Hlávka časopis myslivost neodebírám tak nevím jáké způsoby lovu tam jsou či nejsou. Já osobně lovil na čekané.
16.4.2012 10:27 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
16.4.2012 10:17 vložil Vojta Lorek
Přeji Lovu zdar!!!Pro pana Medunu který se tady snaží poukázat na lov malou ráží, ale zásobník má v této verzi CZ i ráže 7,62x39.
16.4.2012 09:47 vložil Josef Meduna
Podle zásobníku tipuji na nějakého Remingtona., ale je to pouze můj názor.
16.4.2012 09:21 vložil Roman Hlávka
Dle článku v posledním čísle Myslivosti o zvláštním způsobu lovu černé? Jaká je, prosím, ráž zbraně? Jinak, lovu zdar, dobrý výsledek.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.