17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Děněk evropský
Děněk evropský
vloženo: 10.12.2016 18:05
autor: Miroslav Novák

úlovky (svět)

Magadan 2012
Magadan 2012
vloženo: 16.1.2013 17:58
autor: Sláva Dolníček

trofeje

Pán daněk II.
Pán daněk II.
vloženo: 4.10.2019 22:08
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Strom je můj.
Strom je můj.
vloženo: 6.3.2015 08:33
autor: Děda z lesa

zbraně

 Milenky mého mysliveckého dědu a přítele v jednom...
Milenky mého mysliveckého dědu a přítele v jednom...
vloženo: 3.4.2013 21:26
autor: František Mlčoch

fotopast

**
**
vloženo: 26.1.2020 10:36
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

v tráve...
v tráve...
vloženo: 1.7.2016 13:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Vydařená čekaná

Včerejšího dne sem se šel posadit už něco málo po 5-té hodině,hlavně kvůli tomu abych si přečetl co letos nasadili srnci v této lokalitě,kde jsem včera ulovil tyto dvě lišky(fena,pes).Ale to předbíhám dění:)Usadil sem se,opřu flintu do rohu,sundám dalekohled,a nasazuji kapuci,protože se zvedl celkem silný a studený vítr..říkám si tak dneska sem tu zbytečnej,když v tom vidím srnčí,beru dalekohled,a chvíli ho pozoruji.Bylo zhruba půl 6 a z lesa vytáhl ještě jeden kus,můj zrak sjíždí z přečténého kusu na již nepřečtený,když v tom mi pod posedem něco zarachotilo,podívám se tedy pod sebe a u žebříku sedí liška..rychle flitu,namířit a bác.Dobrý zůstala v ohni,mám radost a zapaluji si cigaretu,když v tom mi něco rachtá pod posedem,podívám se dolů a pod posedem liška..vemu flintu,namířim a bác:)i druhá liška zůstala v ohni,tak sem dokouřil ještě z vetší radostí a něco málo po 6 už sem byl doma:)
vložil: Libor Kolář
vloženo: 6.3.2012 15:08
zobrazeno: 3658x
hodnocení: 44 hlasů



Komentáře:

7.3.2012 22:26 vložil Jiří Chládek
Asi Dyana přála Lovu zdar
7.3.2012 13:04 vložil františek balák
lovu zdar pěkný večer
7.3.2012 12:46 vložil Martin Mrenica
Docela podařený večer, Lovu zdar!!!
7.3.2012 09:51 vložil Tomáš Fuchs
Lovu zdar, pěkné!
7.3.2012 00:13 vložil Ladislava Pliskova
Povedené:-)
6.3.2012 20:05 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
6.3.2012 19:39 vložil Libor Kolář
Děkuji těm kterým se fotka líbí..a Lovcův dík patří těm,kteří mi přáli k úspěšnému lovu:)A pro Honzu Kitzbergera..pracuju na tom abych přestal,otázkou je,jestli se to povede:)
6.3.2012 19:33 vložil Michaela Adámková
Krásná fotka!!
6.3.2012 19:20 vložil Jan Kitzberger
Radku já jsem s nim chodil i na SLŠ, takže ho znám..:)))
6.3.2012 18:35 vložil Lubomír Stejskal
..a vydařená fotka! 1* Lovu zdar!
6.3.2012 18:16 vložil František Zapalač
Lovu zdar!!!
6.3.2012 18:11 vložil Pavel Procházka
Lovu zdar.
6.3.2012 17:03 vložil Eliáš
Cakryš ,von to tam píše. ...koukal jsem nejdřív na foto,protože fakt pěkný.
6.3.2012 17:02 vložil david sliva
lovu zdar rychlovka
6.3.2012 17:02 vložil Eliáš
Pěkné foto. Jak se na tom pozná,že kouří ? :-)
6.3.2012 16:52 vložil Jan Kitzberger
Libore lovu zdar.. P.S. přestaň kouřit ty sportovče..
6.3.2012 16:23 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
6.3.2012 15:41 vložil Daniel Vyoral
Tak tak, pěkná fotka. Lovu zdar.
6.3.2012 15:38 vložil Kamil Plíšek
Vydařená fotka

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.