17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Vzpominka na říji
Vzpominka na říji
vloženo: 23.1.2014 15:31
autor: Kalous

úlovky (svět)

Můj první kamzík
Můj první kamzík
vloženo: 11.10.2013 23:35
autor: Daniel Donaťák

trofeje

moje tvorba
moje tvorba
vloženo: 9.4.2013 12:53
autor: Miloslav Šlapanský

zvěř v přírodě

V říji
V říji
vloženo: 4.10.2019 09:41
autor: Děda z lesa

zbraně

Pro rybáře
Pro rybáře
vloženo: 13.9.2015 13:10
autor: Karel Obrtál

fotopast

Ta se povedla....
Ta se povedla....
vloženo: 12.1.2016 00:28
autor: Luděk Kubánek

myslivecké umění

nové
nové
vloženo: 22.1.2015 19:08
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243667 fotek (16 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761003 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362970 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 4 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Nová výbava

Teď už budu v leči vidět.
vložil: Roman Ščerba
vloženo: 29.8.2013 17:00
zobrazeno: 2290x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

27.12.2013 20:05 vložil David Sláma
Dobra věc doleče.
27.11.2013 20:48 vložil František Zapalač
1*
11.9.2013 11:08 vložil René Hlaváč
Víš Romane " POKOJOVÍ LOVCI A STŘELCI OD TELEVIZÍ" bohužel toto nikdy ne pochopí, dokud sami nedostanou brokem nebo kulí. Tak snad tu smůlu máš doživotně vybranou kamaráde.Hodně štěstí a vše zlé ať se ti v lovecké sezoně vyhýbá.
30.8.2013 22:41 vložil Roman Ščerba
Franto,hezky napsáno,snad to pochopí každý.Za ty poznámky(cestáři)co o Nás psovodech a honcích občas slyším bych fackoval.Pane Jahoda radši ZLATÝ HUBERTUS než mít opět prostřelené nohy.
30.8.2013 22:30 vložil František Mlčoch
Hubertus je sice krásná věc,ale...Kolega Jahoda má v něčem pravdu.Ano, je nová doba a v ní jsou, bohužel stále více na lovu zatraceně neuvážení lidé,kteří neváhají vystřelit na jakýkoliv pohyb!Většina z nás má děti či by se jich ráda dočkala.Až Vám budou frčet broky kousíček od hlavy či hvízdat blízko Vás kulka,změníte názor.Pokud chodíte na společné lovy,jistě jste již viděl neopatrné zacházení s puškou,apod.Pokud jste rozumný jistě brzy změníte názor.Vždyť vidět souseda na štontu či honce jdoucí v husté leči JE K NEZAPLACENÍ!!!A tvrzení,že honci vypadají jako "cestáři" je naprosto zcestné!!!!Za mě bezpečnostní prvky jednoznačně ANO!!!Nejen vidět,ale i být viděn...A pokud se domníváte ,že se neštěstí zrovna Vám stát nemůže, jste na velkém omylu.Rozumným stačí fotky střelného zranění Romana...
30.8.2013 21:54 vložil Daniel Jahoda
Nová doba,zlaté hubertusy.
30.8.2013 21:47 vložil Roman Ščerba
Františku,díky.Smůlu mám snad už vybranou,ale nikdy nevíš odkud to přiletí.
30.8.2013 20:43 vložil Václav Cibulka
1*
30.8.2013 18:31 vložil František Mlčoch
Tak ať jí ve zdraví dlouho užiješ,kamaráde!!!A kule ať se Ti všechny vyhýbají!!!!!!!F
30.8.2013 13:19 vložil René Hlaváč
:-)))
30.8.2013 09:38 vložil Roman Ščerba
Rendo domluv,ale musí se v kolenou ohýbat,abych nechodil jak robot.
30.8.2013 09:02 vložil Lubomír Prokeš
Tak ať se Ti daří Romane !!!! 1****
29.8.2013 21:26 vložil René Hlaváč
Kdybys potřeboval strýc je umělecký kovář můžu domluvit...:-)))....Tak ať se ti už jen vše zlé vyhýbá
29.8.2013 21:01 vložil Roman Ščerba
Na kolena si nechám naohýbat plechy.
29.8.2013 18:45 vložil René Hlaváč
Vršek jo ale co KOLENA....1***
29.8.2013 18:14 vložil Michal Šimončík
já mám do leče celý neprořezy,,, po lesárně jsem musel najít pro ně jiné využití, jsou do leče dobré...
29.8.2013 17:53 vložil Daniel Vyoral
Taky plánuju se tímto kusem na nadcházející sezónu dovybavit.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.