17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jubilejní daněk
Jubilejní daněk
vloženo: 11.1.2019 18:58
autor: Franta Cígl

úlovky (svět)

Jelen Polsko
Jelen Polsko
vloženo: 16.2.2012 20:01
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Kamarádův raritní
Kamarádův raritní
vloženo: 27.7.2016 15:40
autor: karel marek

zvěř v přírodě

Předčasný tok bažantů
Předčasný tok bažantů
vloženo: 13.2.2019 13:48
autor: Miroslav Franěk

zbraně

Moje babky z Ferlachu
Moje babky z Ferlachu
vloženo: 13.1.2017 14:42
autor: jan koštoval

fotopast

jelínek
jelínek
vloženo: 21.6.2019 16:05
autor: Michal Vokurka

myslivecké umění

v tráve...
v tráve...
vloženo: 1.7.2016 13:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jeden z těch lepších ....

vložil: Radim Ďoubalík
vloženo: 29.1.2011 15:18
zobrazeno: 4950x
hodnocení: 69 hlasů



Komentáře:

30.1.2011 22:08 vložil Radim Knot
Pavle Vilšere genetický potenciál má až do zhasnutí to víme všichni, jen jsem reagoval na jmenovce Ďoubalíka. Srnec III TV je lovný a nikdo ho oficiálně nemůže hodnotit jako nesprávný odlov už v pěti letech. Tito srnci jsou teritoriální a pro oživení krve v daném teritoriu a dobrý zdraví chov, je zapotřebí i "zlaté" srnce III VT odlovit. Nemluvě o mysliveckém ulovení srnce ještě se silnou trofejí. Já bych pranýřoval spíše ty chovatele, kteří takové srnce nechají dojít až ke zpátečníkovi, což je pro mě velká chyba, kterou dělá mnoho hospodářů. V pěti letech už po sobě nechal dost potenciálu jak v srnách,tak v srncích a jeho místo by měl nahradit nový silný terirotiální srnec. Kolega Ďoubalík sám sdělil, cituji " dokážete si představit jak jsem reagoval...uloven před říjí... atd.", což jsem pochopil, jako že s odlovem nesouhlasil a proto jsem svůj příspěvek napsal. Myslivosti zdar!
30.1.2011 13:22 vložil Radim Knot
Kolegové myslivci, jestli má 7 let, tak na co čekat!! Každý srnec III VT je lovný, štěstí je když má takovou kvalitní trofej!! Jak píše muž z lesa Řáholce na předání genů měl času dost!!
30.1.2011 10:00 vložil Rumcajs
Lovci přeju Lovu zdar! a před hospodářem smekám za kvalitní práci při chovu zvěře. Tomáši: Někdo loví sedmileté srnce, co měli několik let možnost předat geny dál do chovu a někdo loví daněly na naháňce, že...
30.1.2011 09:13 vložil Radim Ďoubalík
Každý medailový srnec ulovený v 6 letech je lovný. Takové jsou kritéria. Ale musím se přiznat, že jsem klel taky, když mi ho kolega z našeho sdružení přivezl ukázat. Jsem mysl.hospodářem MS a tak si dokážete představit jak jsem reagoval, zvláště když byl uloveny počátkem říje. Po zjištění stáří jsem ale rychle vychladl. Vždyť i plody naší práce je třeba sklízet. Takže patří mezi ty lepší v našem MS.
29.1.2011 23:30 vložil jirka hanys
Tome, ten pán je myslivec,horší seš na tom Ty,seš prý lovec.
29.1.2011 20:20 vložil Tomaš hampejs
Škoda ho. To jsi myslivec?
29.1.2011 18:54 vložil crlikk
Dost dobrá trofej:))Gratulace a Lovu zdar!!!
29.1.2011 17:46 vložil jiří janek
Jaký je asi ten nejlepší....?
29.1.2011 17:45 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! Dobrá trofej.
29.1.2011 16:41 vložil Mgr. Ondřej Bělka
No, tak to je pantáta! Lovu Zdar! Zřejmě úživná a klidná lokalita, ne?
29.1.2011 16:33 vložil Radim Knot
Na 7 let trofej jako hrom, spíše vyjimka!!! Lovu zdar!
29.1.2011 16:13 vložil Vojtěch Molnár
Dobrý srnec, upřímné Lovu Zdar!
29.1.2011 15:52 vložil Pavel Mansfeld
to je parada!
29.1.2011 15:43 vložil Luboš Dvořák
Trofej super, ale foto roku u mě né.
29.1.2011 15:32 vložil Radim Ďoubalík
Věk 7 let. Byl bodován Voltzovou metodou a dosáhl na 112,5 b CIC. Kromě váhy mu nechybí takřka nic.
29.1.2011 15:20 vložil jirka hanys
Lovu zdar!!!To je výška a perlení.4 roky??

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.