17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

dar od našich patronů. Děkuji
dar od našich patronů. Děkuji
vloženo: 10.8.2014 13:43
autor: Tomáš Pražák

úlovky (svět)

Tradiční výřad kamzíku ve Slovinsku
Tradiční výřad kamzíku ve Slovinsku
vloženo: 24.2.2016 13:58
autor: Radek

trofeje

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 20:49
autor: Petr Sobek

zvěř v přírodě

Selátka
Selátka
vloženo: 22.3.2019 08:24
autor: Děda z lesa

zbraně

PÁR MÝCH NOŽŮ...
PÁR MÝCH NOŽŮ...
vloženo: 13.11.2017 05:42
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

...
...
vloženo: 30.5.2014 13:12
autor: Bohumil Koláček

myslivecké umění

Autor neznámý II.
Autor neznámý II.
vloženo: 14.1.2017 13:49
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363075 hlasování fotek (32 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Už se nám to pomalu blíží

Milí kamarádi, vzhledem k tomu, že se blíží dlouho očekávaný 16 květen tak mi dovolte, abych všem popřál mnoho štěstí a loveckých zážitků při lovu "královské" zvěře pro chudé, lovu srnců, a tím tak završili celoroční péči o zvěř a práci v našich honitbách. S přáním Lovu, Lesu a Myslivosti Zdar!!!
vložil: Vojtěch Molnár
vloženo: 29.4.2011 11:51
zobrazeno: 3762x
hodnocení: 47 hlasů



Komentáře:

3.5.2011 11:17 vložil Libor Ambrož
Dobrý srnec a krásná "Z"ka do sezony srnců všem Lovu Zdar
2.5.2011 14:52 vložil Vojtěch Molnár
Všem ještě jednou díky za komentáře Kamarádi :-)
1.5.2011 08:07 vložil jiří marek
Krásná trofej,ale takového škůdníka v revíru si asi nikdo nepřeje!Kamarádi,taky Vám všem přeju velmi úspěšnou loveckou sezónu a chovejme se k naší krásné zvěři s úctou a pokorou,vždyť si to zaslouží.Vojto,moc pěkné přání.Díky
30.4.2011 22:51 vložil Jirka Němec
Takové to fotky a komentáře obohacují tyto báječné myslivecké stránky.......!!!! Všem přátelům LOVU ZDAR do lovecké sezony
30.4.2011 22:49 vložil Jirka Němec
LOVU ZDAR a Všem kamarádům přesnou ránu...!!!!
30.4.2011 09:03 vložil jiří janek
I já se připojuji k těm co pravidelně čučí na monitor ,přeji všem moc loveckých zážitků a pohody v naší krásné přírodě a ještě buďme na těchto stránkách k sobě přátelští jak se na myslivce sluší a patří.
29.4.2011 21:41 vložil Milan Flora
Vojto, napsal si to moc krásně a vystihuješ zde vše, co bych chtěl popřát všem kolegyním a kolegům "Hubertova cechu" k 16.květnu. Vojto, Lovu zdar!!! ke krásnému špičáku na fotce, pokud se nepletu.
29.4.2011 20:12 vložil Roman Erban
Vojto i tobě mnoho krásných zážitku při lovu i při toulkách přírodou,lovu lesu zdar
29.4.2011 18:28 vložil Vojtěch Molnár
Kamarádi, všem mockrát děkuji za milé komkentáře. At se všem daří a společně se těšme na námi přidaná fota z lovu. Ještě jednou díky :-)
29.4.2011 17:59 vložil Martin Vojtěch
A ještě jsem Vám zapoměl pane Molnár popřát upřímné lovu zdar k velice dobrému srnci!!!
29.4.2011 17:59 vložil Martin Vojtěch
I já se připojuji a přeji všem kamarádům v zeleném do nadcházející lovecké sezóny srnců mnoho mysliveckých a samozřejmě i loveckých zážitků a úspěchů! Každoročně se na toto období velice těším, bohužel se mně tento datum a možná ani jiný v tomto roce kvůli velkému nedorozumění netýká, což hodně těžce nesu a lituji toho. Těším se, že se alespoň na těchto stránkách budu moci radovat z vašich zážitků a úlovků této naší krásné zvěře! Myslivosti a lovu zdar!
29.4.2011 17:09 vložil R V
I tobě kamaráde, lovu zdar!!!
29.4.2011 16:01 vložil Jan Čechtický
Ahoj kamarádi, k tomu se nedá nic dodat. Připojuji se k přání krásných loveckých a mysliveckých zážitků a spoustu pohodových chvil v nejkrásnější myslivecké katedrále - přírodě. Přeju vám všem hodně úspěchů i doma. Ahoj "Lovu a lesu"
29.4.2011 15:55 vložil Jiří Lengyel,starší
Pěkně napsáno-díky...
29.4.2011 14:46 vložil Kamil Gross
Mnoho krásných loveckých zážitků a příjemných chvil v zeleném království!!
29.4.2011 14:39 vložil Erika Doležalová
Vojto, pěkně napsané. Lovu zdar!
29.4.2011 14:06 vložil Robátko
Vojto napsal si to hezky a taky se přidávám k tomuto přání.
29.4.2011 13:58 vložil Jan Kitzberger
Taky se přidávám s přáním hezkých dnů v revírů a hodně lovecký i myslivecký zážitků..:)
29.4.2011 13:00 vložil René Hlaváč
Romane to označení neřeš.I já přeji všem kamarádům se zeleným srdcem krásnou,myslivecky a lovecky bohatou letošní sezonu.Upřímné Lovu Zdar.
29.4.2011 12:35 vložil Ondřej Giecek
Taky přeji všem, Lovu Zdar.
29.4.2011 12:14 vložil Roman Hlávka
Jen to označení "královské zvěře "pro chudé"", se mi moc nelíbí. Ale lidí, kteří to takto rozlišují, je asi dost.
29.4.2011 12:01 vložil crlikk
Vojtěchu.Napsal jsi to moc pěkně:))Lovu zdar i Tobě:))

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.