17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2016 Gápel
Říje 2016 Gápel
vloženo: 29.9.2016 16:33
autor: Leoš Lukášek

úlovky (svět)

Jelen Polsko 2011
Jelen Polsko 2011
vloženo: 16.2.2012 19:58
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 2.9.2015 06:28
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Liška vs. řeka 3
Liška vs. řeka 3
vloženo: 26.3.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

Zavírací nože
Zavírací nože
vloženo: 1.9.2016 08:35
autor: Děda z lesa

fotopast

budúci kráľ...
budúci kráľ...
vloženo: 9.7.2019 12:50
autor: pali1

myslivecké umění

Dočkáš se!
Dočkáš se!
vloženo: 7.3.2012 11:11
autor: Carpin
Statistika
  • 243705 fotek (11 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363186 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec

srnec byl uloven 26.5.2011 v 19:00 v MS Vojšice Hrubá Vrbka ráží 222.REM. ranou na krk vzdálenost cca 70 metrů asi 5 minut po té co sem si sedl na kazatelnu,po ráně uběhl ještě asi 70 metrů,je to letos první srnec ulovený v našem MS a můj první vůbec,Lovu zdar!
vložil: Adam Ďuga
vloženo: 27.5.2011 14:29
zobrazeno: 4126x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

17.6.2011 19:50 vložil Ladislav Svoboda
Lovu zdar Adame. Na prvního se fakt nezapomíná :-)
31.5.2011 13:21 vložil Jaroslav Zeman
Upřímné LOVU ZDAR!!!!
31.5.2011 10:05 vložil Filip Tureček
Upřímné Lovu zdar k prvnímu :)
29.5.2011 21:40 vložil Michal Kočár
Přeji Lovu Zdar k prvnímu srnci.
28.5.2011 12:49 vložil Blaser R93
Lovu Zdar Adame k prvnimu.
27.5.2011 20:21 vložil Roman Karasek
Lovu zdar a gratulace k prvnímu.
27.5.2011 20:12 vložil František Mlčoch
LOVU ZDAR!Správný první srneček....Na toho se nikdy nezapomíná!Hlavně fest zapít!!!!!
27.5.2011 17:07 vložil Tomáš Mička
Lovu zdar Aďas.Gratuluju k prvnímu srnci.
27.5.2011 17:04 vložil Adam Ďuga
Díky všem za gratulace a názory
27.5.2011 16:27 vložil Josef Vršan
Lovu zdar k prvnímu
27.5.2011 16:17 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar k prvnímu!
27.5.2011 15:53 vložil Václav Osička
Lovu zdar Adame!První je první-na toho se nezapomíná!Doufám že si ho pořádně zapil :)
27.5.2011 15:33 vložil Radek Švarc
Lovu zdar k prvnímu. Malá trofej - velký zážitek :o)
27.5.2011 14:59 vložil Mirek Sova
Ukázkovej paličkář,Lovu zdar!Ale musím souhlasit s patrolem,ranu na krk bych volil vyloženě na jistotu což 70 metrů je už dost.
27.5.2011 14:56 vložil Martin Slaný
Knoflík jak má být...akorát bych spíše volil komorovou ránu...Lovu zdar k ulovení prvního kusu srnčí zvěře!
27.5.2011 14:55 vložil Martin Hél
lovu zdar
27.5.2011 14:52 vložil patrol
Přeji lovu zdar, správně začínáš s prvním srncem u bulkaře. Jen malá poznámka, s tou ranou na krk si to příště rozmysli, obvzlášť z ráží 222 REM. Jak jsi psal, odběhl ještě 70 metrů, rána na krk musí být jistá, aby zůstal v ohni jinak pro průstřelu dýchací trubice je srnec většinou odsouzen na dlouhé trápení při nedohledání a na takovou ránu musí být už dobrý barvář.
27.5.2011 14:39 vložil Zbyněk Oliva
Je nejlepší začínat na těchto srncích. Lovu zdar!!!
27.5.2011 14:31 vložil Fergus
Lovu Zdar k prvnímu
27.5.2011 14:31 vložil LukasR
lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.