17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

rarita
rarita
vloženo: 10.8.2020 15:19
autor: františek bajaja

úlovky (svět)

Los-Magadan (RUSKO) 9/2012
Los-Magadan (RUSKO) 9/2012
vloženo: 10.2.2013 17:33
autor: michal bezega

trofeje

Šesterák
Šesterák
vloženo: 21.8.2017 06:27
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 4.1.2018 16:29
autor: Daniela Badayová

zbraně

Také historie
Také historie
vloženo: 14.2.2017 13:47
autor: Václav Myslivec

fotopast

Jelen Šumava
Jelen Šumava
vloženo: 10.2.2012 15:12
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

Svědí, svědí, to to svědí, aneb jaro je tu.
Svědí, svědí, to to svědí, aneb jaro je tu.
vloženo: 25.4.2019 11:52
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760955 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362729 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Žebřík

Není na něm nic zvláštního,jen mě jímá hrůza nad chamtivostí zemědělců,kteří stále přiorávají stále víc a víc.Nebýt žebříku,budou orat až do lesa.Třicet roků,co tu střílím,byla okolo lesa pevna kamenem zpevněná cesta a teď po ní zbylo jen kamení.Ach ty slavné dotace,co by bez nich bylo???
vložil: Milan Ječný
vloženo: 12.1.2012 22:26
zobrazeno: 2362x
hodnocení: 10 hlasů



Komentáře:

14.1.2012 00:15 vložil jirka hanys
A co biopásy?U nás jsou.
13.1.2012 20:39 vložil Pavel Hruby
Milane,máte štěstí,že nemáte zemědělce takové kok.....,jaky my.Na jaře udělám posed a na podzim po orání ho mohu dělat znovu.Nejhorší je na tom fakt,že to dělají myslivci našeho sdružení.
13.1.2012 14:10 vložil Mil.Šimek
Ale ono pánové není vše jen o špatně nastavených dotacích. Je potřeba se více aktivně zapojovat a zajímat, kdo jiný by měl takové věci řešit a především upozorňovat na ně. My myslivci často je nadáváme po hospodách nebo na veřejných fórech a už se jaksi nesnažíme to napravit. V tomhle případě, který je opravdu dost častý, se jedná o porušení několika zákonů. Stačí se obrátit na příslušný silniční odbor a odbor životního prostředí. Cestu lze zrušit jen s jejich souhlasem a souhlasem vlastníka, zároveň musí dojít ke změně využití území. Ve většině případech je vše bez povolení a je možné zjednat nápravu. V krajním případě bych se obrátil na zemědělskou agenturu a ta jim může zmenšit půdní blok, kde již nebude zahrnuta cesta nebo zkrátit dotace. Možností je opravdu dost, jen to chtít řešit, mě už trpělivost taky došla a alespoň se pokusím to změnit u nás. První vlaštovku už mám v podobě obnovené polní cesty, ale byl to boj.
13.1.2012 13:50 vložil René Hlaváč
Smutný ale pravdivý....jen kukuřice,řepky a slunečnice oni už totiž ani nic jinýho pěstovat ne uměj..
13.1.2012 00:55 vložil Jaroslav Vlosovský
Bohužel je to tak téměř všude a je to smutné.
12.1.2012 22:44 vložil František Mlčoch
U nás kvůli "bezpečí" podstatně větších a bytelných žebřů dáváme ke každé stojně dost těžký betonový pilot.Vyloženě z obavy ,aby nám ho zemědělských pracech nestrhli pluhem.Už jsme to totiž zažili u zánovního krmelce.Taky se u nás cpou pluhem blíž a blíž ke hraně lesa...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.