17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2019 slovensko
Říje 2019 slovensko
vloženo: 13.5.2020 20:19
autor: Jan Přikryl

úlovky (svět)

Los-Magadan (RUSKO) 9/2012
Los-Magadan (RUSKO) 9/2012
vloženo: 10.2.2013 17:33
autor: michal bezega

trofeje

Super srnec
Super srnec
vloženo: 27.6.2018 18:12
autor: jiří pečenka

zvěř v přírodě

V říji
V říji
vloženo: 4.10.2019 09:41
autor: Děda z lesa

zbraně

Něco ze sbírky.
Něco ze sbírky.
vloženo: 14.3.2017 10:50
autor: Ivan Nožička

fotopast

...
...
vloženo: 3.9.2012 14:58
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Kočí Jan Uher  *1912
Kočí Jan Uher *1912
vloženo: 29.1.2020 18:22
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760966 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362774 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

První v roce 2012

Lišku se podařilo vynorovat mým čtyřnohým kamarádem a jeho vůdkyni, já už takové štěstí neměl, protože jedna liška mi bohužel utekla, ale i tak děkuji patronům myslivosti za krásný zážitek. Myslivosti Zdar
vložil: Tomáš Lenhart
vloženo: 15.1.2012 17:09
zobrazeno: 4239x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

18.1.2012 21:32 vložil Jiří Šikl
Omlouvám se Tomáši, nemyslel jsem to nějak vulgárně, jen jsem chtěl polichotit slečně, tak se nezlobte. Ještě jednou Lovu zdar.
17.1.2012 09:11 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
16.1.2012 15:20 vložil Tomáš Lenhart
Pro Jiří Šikl: Pane važte slova, je to moje přítelkyně a Vaše připominka je nevhodná. Navíc se k této diskuzi nehodí.
16.1.2012 15:05 vložil Petr Bromek
lovu zdar Tome!
16.1.2012 13:04 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
16.1.2012 10:23 vložil Fergus
Lovu Zdar,,
16.1.2012 08:37 vložil Petr Pořádek ml.
Lovu zdar, horší by to bylo, kdyby ti utekla vůdkyně :-))
15.1.2012 23:47 vložil Jiří Šikl
Tak si liška vybojovala život,budou další, já bych radši vynoroval vůdkyni, co, pánové?:-)Přeju Lovu zdar
15.1.2012 21:49 vložil Tomáš Lenhart
Lovu dík!!!
15.1.2012 21:30 vložil Lukáš Trávníček
taky se přidám k ostatním Tome Lovu Zdar :-)
15.1.2012 20:42 vložil Michal Škobis
Lovu Zdar a at se ti podaří slovit další v tom to roce.
15.1.2012 19:10 vložil tomas baca
přeju lovu zdar a z té minuté si nic nedělej těch ještě bude , ted jen aby to skore vycházelo líp u těch slovenejch jinak si tě Dar podá
15.1.2012 18:58 vložil Martin Vodička
Lovu zdar, Tome!
15.1.2012 17:38 vložil Tomáš Lenhart
Jo to si piš on tak tvrdě maká v přírodních norách a já se mu takhle odvděčím :-(
15.1.2012 17:36 vložil Michal Demel
Lovu zdar! Koukám žes pěkně využil prvního pořádnýho sněhu u nás, škoda té druhé, Dar na se té fotce nějak netváří, nebyl trochu naštvanej?:)
15.1.2012 17:27 vložil Tomáš Lenhart
Jaroslave to máte pravdu, ale taky dobrou mušku :-):-):-)
15.1.2012 17:27 vložil Michal Baručák
Lovu zdar Tome.
15.1.2012 17:18 vložil Jaroslav Novotný
Tome,vždy je lepší mít málo,než nic.Tak bud rád alespon za tu jednu a tý druhý se dočkáš časem.LOVU ZDAR a TRPĚLIVOST!!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.