17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Ako Rudko na 70-tku Veľkého Jeleňa ulovil.
Ako Rudko na 70-tku Veľkého Jeleňa ulovil.
vloženo: 26.9.2013 09:50
autor: Milan Michalovič

úlovky (svět)

Po roce v Rakouských alpách
Po roce v Rakouských alpách
vloženo: 23.10.2020 19:35
autor: Václav Bartoněk

trofeje

kamzík
kamzík
vloženo: 13.1.2014 17:12
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Černí rytíři
Černí rytíři
vloženo: 4.2.2013 14:59
autor: Roman Těšínský

zbraně

Část mé sbírky
Část mé sbírky
vloženo: 12.7.2014 15:54
autor: Karel Obrtál

fotopast

Modelka :)
Modelka :)
vloženo: 9.2.2014 10:59
autor: Vojtěch Bednařík

myslivecké umění

Rys..
Rys..
vloženo: 5.3.2013 18:58
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362870 hlasování fotek (8 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kulové náboje 308 W

Dobrý den,
poradí někdo přesné označení nábojů. Koupil jsem kulovnici a tyto nájobe jsem dostal k ní ale nepoužívám je. Jedná se o výrobce lévá Winchester, pravá Norma. Jestli by měl někdo zájem tak je prodám. Lesu, lovu Zdar
vložil: Martin Dušek
vloženo: 15.9.2012 08:45
zobrazeno: 5335x
hodnocení: 1 hlasů



Komentáře:

30.9.2012 18:11 vložil Jiří Počtýnský
vlevo silvertip , vpravo na 100% Nosler - Partition . Výborná dvoujaderná střela - používám ji v kombinaci s nábojem Hirtenberger v gramáži 9,7g v ráži 308W.
16.9.2012 11:06 vložil Jan Přikryl
ten levy je stopro od winchstru silvertip...pouzival jsem ale nyni jiz nejsou k mani,paradni strelivo.lovil jsem srnci cernou i jeleni zver...u stejne znacky jsem zustal a presel na powerpoint a zustavam i nadale spokojen.ovsem na obrazku neni.power point ma jakoby mirne nariznuty plast strely.ten silvertip bych si nechal
15.9.2012 14:32 vložil Pavel Nezbeda
silvertip znám z 30-06. pokud to byl ten měkčí(ozn. CXP2)tak fungoval bezvadně, CXP3 už byl dost tvrdý, vhodný tak na jelení a dospělou černou zvěř, slabší zvěř většinou dost odbíhala, ale zase velmi šetrný..ale jak psal p. Hálek, bez krabičky už toto nezjistíte..Jinak Nosler Partition určitě lepší volba(odzkoušeno v 270W)
15.9.2012 14:32 vložil Pavel Nezbeda
silvertip znám z 30-06. pokud to byl ten měkčí(ozn. CXP2)tak fungoval bezvadně, CXP3 už byl dost tvrdý, vhodný tak na jelení a dospělou černou zvěř, slabší zvěř většinou dost odbíhala, ale zase velmi šetrný..ale jak psal p. Hálek, bez krabičky už toto nezjistíte..Jinak Nosler Partition určitě lepší volba(odzkoušeno v 270W)
15.9.2012 12:30 vložil Pavel Hruby
Silvertip,od Winchester,ta Norma vypadá na dvoujaderný Nosler Partition
15.9.2012 10:48 vložil Martin Hálek
Dokud se vyráběl Silvertip, střílel jsem je z 270 Win, byl jsem naprosto spokojený. Vyráběly se ve 4 druzích tvrdosti jádra, pokud nemáš krabičku, nezjistíš o jakou se jedná....
15.9.2012 09:32 vložil Martin Dušek
Děkuji. Znám pouze výrobce který je vyražen na nábojnici ale nic jiného tam není. Pane Nezbedo máte zkušenosti s těmito náboji? Děkuji
15.9.2012 09:09 vložil Pavel Nezbeda
a jestli je ten pravý od normy, tak těžko říct - mohl by to být Nosler partition
15.9.2012 09:07 vložil Pavel Nezbeda
vlevo silvertip, vpravo powerpoint...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.