17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Když vás má Diana ráda!
Když vás má Diana ráda!
vloženo: 7.12.2020 10:47
autor: Karel Štěrba

úlovky (svět)

Kudu
Kudu
vloženo: 21.6.2016 08:21
autor: Josef Langmajer

trofeje

Trofej jelena z úlovků
Trofej jelena z úlovků
vloženo: 24.11.2016 13:52
autor: Ondřej Tomek

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 1.6.2016 08:30
autor: Děda z lesa

zbraně

Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
vloženo: 23.6.2017 08:45
autor: Igor Filo

fotopast

Macko
Macko
vloženo: 16.11.2014 17:11
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

*farbiar*
*farbiar*
vloženo: 15.3.2014 16:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší večerní tah

Včerejší vydařený tah začal v 6 hodin. Sotva jsme dorazili na stanoviště padly první dvě rány a rybník začal ožívat. Začali se zvedat první kachny, poté se zvedlo větší okolo 100 kachen a snimi i husy. Celé hejno šlo krásně od nás. Táta dal dvě rány. Jedna husa značila zásah, tak jsme koukali pouze po ní. Několik metrů letěla s hejnem, ale pak se začala oddělovat udělala dvě kola přes rybník a pak začala padat k blízkému lesu. Vzal jsem psa a šli jsme dohledávat. Husa ležela na kraji lesa. Byl jsem zvědav i když zkušený 7 letý pes, jak si poradí s aportem husy poprvé vživotě a nezklamal. Živou husu s prostřeleným křídlem aportoval bez problémů. Pak jsme se vrátili. Já jsem se podíval na hladinu a zdálo se, že tam je další husa, ale nebyl jsem si jistý, jelikož "to" vypadalo na vodní hladině jako obrovský balvan. Vzal jsem psa a poslal jsem ho pro "to neznámé". Pes k tomu doplaval bylo to zhruba 100 metrů od břehu, ale neaportoval to, sebral se a hledal dál na hladině a postupně se přesunul do rákosí. Vůbec se mi to nezdálo, tak jsem psa přivolal zpět a poslal ho pro "to" znovu. Vítr to mezitím přivál a kousek blíže. Pes k "tomu" doplaval a přinesl mi to. Byla to pořádná husa. Houser. Doteď jsem nepochopil, že tam tu husu nechal a šel hledat něco jiného. Asi se zalekl velikosti. Táta měl velkou radost a já snad ještě větší. Byl to krásný zážitek.
vložil: Aleš j.
vloženo: 23.9.2012 19:10
zobrazeno: 3439x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

24.9.2012 20:10 vložil Anna Marková
Určitě ano))vždyť nakonec tu husu donesl...příště to určitě bude napoprvé))
24.9.2012 19:07 vložil Aleš j.
Jan Placek-Máte pravdu. Je to nádhera. Mě bohatě stačí, když u nás zahnízdují a vyvadějí mladé vzít si foťák, dalekohled a jít fotit a pozorovat je. Paní Marková děkuji za pochvalu psíka, ale za to, co udělal, nevím jestli si toto označení zaslouží:)
24.9.2012 18:20 vložil Anna Marková
Roník je Pan Pes))
24.9.2012 06:20 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
23.9.2012 20:17 vložil Plaček Jan
Jo LOVU ZDAR taky mám krásné zážitky z husami
23.9.2012 19:57 vložil Josef
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.