17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen z 13. ledna Křivoklát
Jelen z 13. ledna Křivoklát
vloženo: 22.2.2017 11:00
autor: Radim Pátek

úlovky (svět)

Lov rysa v Lotyšsku
Lov rysa v Lotyšsku
vloženo: 24.1.2019 17:37
autor: Martin Saifrt

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 13.9.2019 11:35
autor: David Zimek

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 15.12.2015 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

Belgičanka s vyhazováky
Belgičanka s vyhazováky
vloženo: 10.7.2017 21:30
autor: Jiří Netík

fotopast

LIška
LIška
vloženo: 20.11.2018 13:25
autor: Břetislav Staněk

myslivecké umění

na dreve
na dreve
vloženo: 19.5.2019 13:46
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760974 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362808 hlasování fotek (12 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Můj první divočák (2009)

Říkává se "Nejdřív práce, potom zábava"... U myslivosti je to přesně naopak :-)
(lončák kňourek, uloven v březnu roku 2009 - sanitární odstřel - staré poranění předního běhu v lokti, hmotnost po vyvržení 50kg a ani deko běli/sádla..)
vložil: Erika Doležalová
vloženo: 21.6.2011 19:18
zobrazeno: 5220x
hodnocení: 52 hlasů



Komentáře:

1.8.2011 12:14 vložil Pavel Oršulík
Přidávám se k ostatním, kteří Vás chválí. Já jsem začínal s myslivostí v 10ti letech u dědy, který dělal hajného. Po příchodu z lesa děda pověsil flintu na věšák, babička poté flintu sňala, vyčistila a schovala do skříně. Trofeje vyvařovala zásadně ona. Ulovené zajíce, srnčí či divočáky taky stáhla, zpracovala a u srnčího a červné rozdělila na balíčky pro ostatní členy sdružení. Jo, a ráno když jsme vyráželi s dědou do lesa nelenila vstát třeba ve 3 a udělat nám snídani.
24.6.2011 18:03 vložil Jirka Němec
Eriko, smekám klobouk a klaním se...!!! Mé zlatíčko, je také tak šikovné. Ale myslivecké zkoušky si nechce udělat.... :-)
23.6.2011 08:15 vložil Jiří Fof
Smekám klobouk. Nevidí se často žena, při této práci, tedy abych se přiznal, ještě jsem to neviděl. Velký BOD.
22.6.2011 16:46 vložil Erika Doležalová
Chlapi a Terko, díky :-) Obecně nemám problém udělat cokoli kolem zvěře po jejím ulovení (ať je to vyvržení, stažení, rozrušení, vykostění...), jediné co moc nezvládám je skutečnost, že se to často dělá až dlouho do noci a to se pak nechce ráno z postele :-) Stejně jako třeba dosledy černé - moc ráda na ně chodím, ale když se pak jde spát v jednu,ve dvě po půlnoci, tak si vždycky říkám "Příště nejdu!" :-))) A stejně jdu zase :-)
22.6.2011 13:04 vložil Milan Flora
Zdravím Eriko,si opravdu šikulka, mě víc baví lov, jak "vyhánění ze škáry", na to si zjednávám mladé myslivce, Ti se "zatím" rádi přiučí za nějaký ten tekutý poplatek ( pivo a sajtl ).
22.6.2011 12:57 vložil Miroslav Franěk
Tak to má být ,nejen ulovit ,ale mít se i k té "červené " práci ,to oceňuji,mnohým myslivcům to dělá potíže a vyhýbají se tomu.Eriko, jste jednička!
21.6.2011 23:34 vložil Tomáš Němec
Takovou ženu hledám. :-)))))))))))))))))
21.6.2011 20:42 vložil Jiří Lengyel,starší
To jste dobrá....!
21.6.2011 19:40 vložil Terka Apeltová
Eriko jak ti to jde pěkně od ruky, šikula!!!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.