17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

dnešní vycházka
dnešní vycházka
vloženo: 1.11.2015 17:16
autor:

úlovky (svět)

Parochniar
Parochniar
vloženo: 8.5.2017 11:46
autor: NH

trofeje

Pan Zub
Pan Zub
vloženo: 2.4.2018 19:13
autor: punťacák

zvěř v přírodě

Sbohem Moravo
Sbohem Moravo
vloženo: 27.4.2016 23:22
autor: Jiří Netík

zbraně

 Milenky mého mysliveckého dědu a přítele v jednom...
Milenky mého mysliveckého dědu a přítele v jednom...
vloženo: 3.4.2013 21:26
autor: František Mlčoch

fotopast

***
***
vloženo: 29.1.2015 07:34
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Muflón
Muflón
vloženo: 8.2.2019 17:38
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362847 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lončák

váha: 50 kg

Toto prase jsem ulovil 22.5.2013.Zasedl jsem na kazatelnu kolem 19hod a čekal na příchod prasat,které tudy pravidelně chodily asi týden.Akorát žádný vhodný kus.Dokud bylo světlo tak sem pozoroval srnce a hledal na louce jestli nekde není roček,na kterého jsem dostal povolenku,ale roček žádný.Pak se ukázal starý známý lišák a jak se zešeřilo tak ze podemnou z hráze jsem uslyšel prasata,poměrně hlasitě se blížily tak jsem to tipoval na větší tlupu a ne na bachyni se selatama,kterou jsem vídal poměrně často.Taky že jo,z porostu vytáhlo 7 lončáků.Vybral jsem toho nejmenšího,zazněl výstřel a lončák ostal v ohni.Je to letos moje první.Celkově čtvrté prase.Lovu a lesu zdar.
vložil: Lubomír Mrázek
vloženo: 1.7.2013 18:21
zobrazeno: 3980x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

5.7.2013 11:57 vložil Petr Kostelecký
To je pravda. Lovu zdar je příliš stereotypní. Tak se alespoň trochu zasmějeme. S tím kloboukem jste to napsal šikovně pane Adámku :D
3.7.2013 13:56 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
2.7.2013 16:34 vložil Lukáš Fanta
Lovu Zdar! Lišek lovím za myslivecký rok několik, ale teď během jara, jsem jich již pár pustil bez rány. Ačkoliv dělají škodu na zvěři, jsem toho názoru, že je to také zvěř, která si zaslouží úctu tak, jako vše živé v přírodě. V období liščat - je nelovím. Začínám lovit od okamžiku, kdy začínají být již liščata soběstačná. Jinak top období lovu lišek, je v době, kdy kaňkují, a to u obeznaných a jimi navštěvovaných nor.
2.7.2013 11:18 vložil michal burian
Lovu zdar...já žádného starého známého lišáka nemám :) většinou se setkáváme jednou maximálně dvakrát :D
2.7.2013 08:13 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar. Pokud je to "starý známý lišák", je možná lepší ho ulovit v zimě a ne teď, když je "bez kožichu" a akorát ho zakopete.. Ale pokud si někdo nenechává kůži (a ani nevaří lebku), pak je to asi jedno..
2.7.2013 06:19 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
1.7.2013 21:45 vložil Lubomír Mrázek
Lovu zdar,lišku jsem pustil protože byla hodně daleko na poli se těžko odhaduje ale přes 200m to bylo,jinak neváhám a lišku bez rany nepustím,pokud je v dostřelu.
1.7.2013 21:23 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar,někdy je lepší nechat v klidu lišku odejít když není jistá rána a v klidu jí ulovit příští čekanou zrazená liška si dlouho pamatuje .
1.7.2013 21:10 vložil Bohuslav Adámek
A ty vase vyrazy si dejte za klobouk a pak se s nima vyfotte :D
1.7.2013 21:09 vložil Bohuslav Adámek
Jaka zavist? :D Takze jen proto, ze nenapisu jen Lovu zdar, tak zavidim? Pane Kostelecky, vy ste zrejme ten, kdo tu ma velkej problem a ne nagativni komentatori
1.7.2013 20:47 vložil Petr Kostelecký
Lovu zdar! Pěkný chrochtadlo, hádám tak 65kg..liškutína střelíš jindy..komentáře zdejších závistivců jsou hrozný..já už sem ani žádný fotky nedávám, pač to kazí radost..zde ti zkritizují i jakou máš bundu nebo boty..chronické negativní komentátory by měl administrátor zrušit..
1.7.2013 20:08 vložil Bohuslav Adámek
Lovu. Copak na lisku se nestrili? Z toho nekouka zverina,co?
1.7.2013 19:16 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
1.7.2013 18:48 vložil Zbyněk Oliva
Lovo zdar!
1.7.2013 18:40 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
1.7.2013 18:32 vložil Michael Brož
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.