17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelení říje 2019 Kremnické vrchy Slovensko
Jelení říje 2019 Kremnické vrchy Slovensko
vloženo: 1.10.2019 20:31
autor: Bronislav Malinka

úlovky (svět)

Po roce v Rakouských alpách
Po roce v Rakouských alpách
vloženo: 23.10.2020 19:35
autor: Václav Bartoněk

trofeje

Kamarádův raritní
Kamarádův raritní
vloženo: 27.7.2016 15:40
autor: karel marek

zvěř v přírodě

V říji
V říji
vloženo: 4.10.2019 09:41
autor: Děda z lesa

zbraně

První pokus
První pokus
vloženo: 19.4.2016 22:43
autor: Jiří Pavlovský

fotopast

divočáci
divočáci
vloženo: 1.2.2017 15:01
autor: Václav Hryzlík

myslivecké umění

Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
vloženo: 24.12.2015 11:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761022 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363054 hlasování fotek (11 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

ukončení trápení

Dnes jsem si jel odvézt přenosný posed do místa, kde jsem ve středu večer zahlédl samotný kus černé. Viděl jsem mu jen hřbet, ležel v kališti. Jak jsem dnes přicházel k tomu místu vidím kňoura, který jde pouze po předních bězích a snaží se jít směrem ke mě. Na zádech posed, flintu doma. Hodil jsem posed na zem a honem k autu a pro pomoc. Za půl hodiny jsem opět na místě i se dvěma kamarády a se psem, kterého jsem nechal raději v autě. Kňour odešel od toho místa asi 10 metrů za keř, takže nebyl problém ho ulovit a ukončit jeho trápení. Na první pohled jsem nezjistil žádná zranění, jestli střela, nebo vlak- trať je cca 200 m od toho místa. Váha po vyvržení byla 75 kg, věk můžete hádat, já ho zatím nevím. Děkuji našim patronům za krásný zážitek a kamarádům za pomoc.
vložil: Arnošt Bárta
vloženo: 20.11.2011 17:06
zobrazeno: 4029x
hodnocení: 17 hlasů



Komentáře:

21.11.2011 15:04 vložil jakub krajca
Lovu zdar pane.
21.11.2011 14:57 vložil František Šmída
Lovu zdar
21.11.2011 08:36 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
21.11.2011 07:31 vložil Arnošt Bárta
Martine bylo to u Radkova-Klvačova zmola, tak 150 m od mlýna (ten co je v dědině).
21.11.2011 07:04 vložil Petr Šmída
Lovu Zdar ještě jednou :-)
20.11.2011 21:32 vložil František Zapalač
Lovu zdar!Bod za ukončení trápení 1*
20.11.2011 20:37 vložil Vojtěch Molnár
Arnoště, ještě jednou Lovu Zdar! Záslužná práce. Bod za ukončení trápení 1*
20.11.2011 19:41 vložil Martin Till
Arnošte v jaké části vaší honitby se kňour vyskytoval??Nesousedilo to z Hamperkem??
20.11.2011 19:14 vložil Josef Vršan
LOvu zdar - záslužná činnost za ukončení trápení 1-*
20.11.2011 19:10 vložil Arnošt Bárta
Omlouvám se za chybu - byli
20.11.2011 19:08 vložil Arnošt Bárta
Pane Mrázek, máte svatou pravdu že to krásný zážitek nebyl. A patroni by z toho trápení taky neměli radost, ale byly by rádi že jsem mu ho zkrátil. Pní Doležalová, ta fotka klame, spárky jsou v pořádku. Myslím si, že to je ten kňourek co se u nás vyskytuje už 3 roky a párkrát už prohnal v leči naše psy. Martine já mu hádám taky 5 let. Uvidíme
20.11.2011 18:32 vložil Erika Doležalová
Klame fotka nebo jsou spárky na levém předním běhu nějaké divné? Příp. celé "stočení" konce běhu je nezvyklé..
20.11.2011 17:31 vložil Jaroslav Mrázek
Lovu zdar, Arnošte ! Od Vás a Vašich kamarádů určitě záslužný počin, to bez debaty. Jen si myslím, že naši patroni to takhle vůbec nechtěli a už vůbec na tom nevidím krásný zážitek. Každopádně Vám velké zelené +.
20.11.2011 17:12 vložil Martin Till
Teď jsem koukal na detail a spíše 5let,jsem zvědav!!
20.11.2011 17:10 vložil Martin Till
Kňourek je to parádní,škoda ho a tobě bod za ukončení trápení,Hádám mu 3-4roky 1**

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.