17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Beran 7 let,  248,5 CIC
Beran 7 let, 248,5 CIC
vloženo: 15.1.2019 17:56
autor: Jan Pavlík

úlovky (svět)

PL 2015
PL 2015
vloženo: 13.2.2016 07:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Moji letošní srnci
Moji letošní srnci
vloženo: 28.8.2012 06:20
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Lišky
Lišky
vloženo: 10.2.2017 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

Nůž - damašek a paroh
Nůž - damašek a paroh
vloženo: 3.8.2016 12:49
autor: Karel Obrtál

fotopast

trocha adrenalinu
trocha adrenalinu
vloženo: 13.3.2014 16:33
autor: Jaroslav Válek

myslivecké umění

Kočí Jan Uher  *1912
Kočí Jan Uher *1912
vloženo: 29.1.2020 18:22
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362750 hlasování fotek (27 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 15 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Svůj úkol v honitbě splnil,byl čas sklízet.

Dnešního dne jsem šel opět na stejné místo jako včera.Tam měl stávaniště tento již po tři roky pozorující srnec.Před říjí jsem ho viděl jen dvakrát až před 14 ti dny jsem ho opět uviděl,když proháněl svou milou v loukách.Ve13,oo hodin jsem zasedl na rychlo postavený žebřík a za neustálého mrholení jsem dalekohledem projížděl okolí.Po třetím zapískání přiběhl už známý mladý šesterák, nástupce toho co jsem hledal a kvůli němuž jsem sem šel.Již jsem byl rozhodnut,že slezu a půjdu domů tak jsem dal poslední serii vábení,co kdyby.Dole pode mnou právě projížděl vlak ,krátce houkl na přejezdu,tak říkám si tys tady ještě chyběl.Kouknu směrem k trati a v trávě se něco mihne.Dalekohledem projíždím místo,kde jsem zaregistroval pohyb srnčího.Pak jsem ho spatřil jak se neomylně a opatrně plíží skryt travinou k místu odkud slyšel hlas srny.Vítr jsem měl dobrý tak jsem čekal až se ukáže v celé své parádě.Dva roky nám odevzdaval na poodzim u krmelce svoji ozdobu co nosil na hlavě. Vždy jsem z toho měl radost, že se našel aspoň jeden shoz, bylo z čeho měřit a porovnávat. Letos již nic neodevzdá u krmelce,ale jeho trofej mě bude do smrti připomínat krásu dnešního lovu tohoto vyjímečného srnce.Děkuji mysliveckým patronům za neuvěřitelné myslivecké zážitky. Pro zajímavost letos ztratil na výšce necelé dva cm.hmota je srovnatelná z loňským rokem ,věk 6 let váha 14kg.
vložil: Tomáš Palička
vloženo: 31.7.2011 18:04
zobrazeno: 3742x
hodnocení: 47 hlasů



Komentáře:

1.8.2011 20:24 vložil Jaromír Jabůrek
Lovu zdar!Dobrý srnec i popis lovu.Určitě krasný zážitek
1.8.2011 16:04 vložil Terka Apeltová
Lovu zdar!!!Parádní srnec...
1.8.2011 07:29 vložil Ing. Vlastimil Kothánek
Lovu zdar, hezky popsaný lov.
31.7.2011 22:08 vložil Pavel Brabec
pěkně popsaný příběh a i srnec LOVU ZDAR!
31.7.2011 19:03 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar, dobrý srnec a pěkný příběh.
31.7.2011 18:49 vložil Jiří Lengyel,starší
Velice dobrý srnec i hezká fotka-Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.