17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Selátko
Selátko
vloženo: 17.2.2013 06:22
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

Kanada
Kanada
vloženo: 17.5.2014 09:18
autor: Děda z lesa

trofeje

Letošní srnec
Letošní srnec
vloženo: 14.5.2020 16:58
autor: František Šmída

zvěř v přírodě

Obnova
Obnova
vloženo: 11.2.2015 08:39
autor: Děda z lesa

zbraně

Moje zbraně
Moje zbraně
vloženo: 17.3.2017 06:43
autor: stalmi

fotopast

ja som ani nazaľahol....
ja som ani nazaľahol....
vloženo: 5.2.2020 12:29
autor: pali1

myslivecké umění

Dárek
Dárek
vloženo: 23.3.2020 09:23
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761023 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Můj první jezevec.

V neděli 17.2. 2013 v dopoledních hodinách při norování na lišku byl uloven jezevec.
vložil: Pavel Hamšík
vloženo: 20.2.2013 18:17
zobrazeno: 4274x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

22.2.2013 12:34 vložil Jakub Máslo
Úspěšnému lovci Lovu zdar! Máte pravdu pane Chládek, srdce ochranáře zaplesá, jak se v konkrétní honitbě příkladně starají o zachování ohroženého druhu koroptve polní. Pokud vím, jezevec je velmi rozšířen, co naše koroptev?
21.2.2013 17:39 vložil Jiři Chládek
Máte pravdu pane Lengyel na veřejnosti pokud někdo otevře tyto stránky a hlavně ochranář tak se bude divit.
21.2.2013 16:34 vložil Václav Karmazín
Pane Bejček a spol.Podívejte se na stránku mysl.staveb a uvidíte,co pro chov koroptví mimo jiné děláme.
21.2.2013 13:07 vložil Miroslav Bejček
A asi bude lepší se na fotky na těchto stránkách radši vůbec nedívat,že?
21.2.2013 13:04 vložil Miroslav Bejček
Nikdo by tady nikdy nikoho neosočoval,kdyby vše bylo dopředu vysvětleno pane Štefek.........
21.2.2013 11:49 vložil Miroslav Šteffek
Gratuluji k prvnímu. Pan Karmazín je dlouholetým mysliveckým hospodářem ve Šlapanicích, proto vysvětlil lov jezevce v tuto dobu. Příště, Pavle, podej vyčerpávající informaci, ať předejdeš osočování od lidí typu Bejček.
21.2.2013 10:37 vložil Masaj
Lovu Zdar!
21.2.2013 09:48 vložil Michal Baručák
Samozřejmě,že se může jezevec v těchto oblastí lovit celoročně,ale proč to tady rovnou nenapíšete,to je pořád dokola...Lovu zdar!
21.2.2013 08:04 vložil Jaroslav Vlosovský
Pane Šimek,to jste mne pobavil. To asi tyto stránky pro vás nejsou veřejně přístupné a pro Pavla Hamšíka asi jo? Pavle pokud máte výjimku tak lovu zdar.
21.2.2013 07:31 vložil Pavel Hamšík
Jezevec má určitou dobu lovu a to:1.10.-30.11.,ale je u něho vyjimka,pokud je honitba kde se vyskytuje např.koroptev polní,tetřev,jeřábek,tetřívek atd.,může se lovit celoročně.
21.2.2013 07:26 vložil Pavel Procházka
Lovu zdar, pokud vím, tak Šlapanicko do oblasti chovu koroptví zvěře patří, nevím přesně honitby.
21.2.2013 06:50 vložil Miroslav Bejček
Tak tohle už je síla co sem někdo dá............
20.2.2013 22:35 vložil Jiří Lengyel,starší
Nevím jestli pan Karmazin odpovídá za lovce? Pan Šimek-nevím zda Váš komentář je ironie, i to je možné,pokud to myslíte vážně,děláte dobře,lovme jezevce i v době hájení co nám síly stačí,ale nechlubme se s tím,to by naše Česká myslivost utrpěla v očích veřejnosti (?)
20.2.2013 21:55 vložil Václav Karmazín
V oblasti chovu koroptví lze lovit jezevce celoročně-viz foto ze 17.2.2013.Proto LOVU ZDAR!
20.2.2013 20:56 vložil Jaroslav Šimek
Lovu zdar. Taky mám první jezevce mimo dobu lovu ale nechlubím se tím na veřejně přístupném místě. Takhle ta naše krásná Česká myslivost nebude mít dobré jméno mezi nemyslivci.
20.2.2013 20:28 vložil radek lovas
lovu zdar a norovani zvlast!!!
20.2.2013 20:11 vložil vmotan@seznam.cz
Lovu zdar, jen do nich!
20.2.2013 19:59 vložil Jiří Lengyel,starší
Pane Pavle,u Vás lovíte jezevce celoročně?Musí to být pro jezevce ale probuzení......
20.2.2013 19:19 vložil Roman Latýn
Lovu zdar.
20.2.2013 18:45 vložil Martin Křížek
Lovu Zdar!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.