17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

víkendová čekaná
víkendová čekaná
vloženo: 1.2.2016 19:53
autor: Martin Hanáček

úlovky (svět)

Los Kamčatka
Los Kamčatka
vloženo: 30.1.2013 08:10
autor: mirojevo

trofeje

Další moje práce....
Další moje práce....
vloženo: 15.2.2013 15:46
autor: Terka Apeltová

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 13.4.2016 07:57
autor: Děda z lesa

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 27.8.2015 07:00
autor: jirka krbeček

fotopast

Nahoře je to nejlepší.
Nahoře je to nejlepší.
vloženo: 7.3.2012 04:48
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

vlk na dreve
vlk na dreve
vloženo: 1.2.2016 17:44
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243664 fotek (13 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760997 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362924 hlasování fotek (62 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

MS Lešany

Nová bouda. I naši lovečtí kamarádi si zasluhují důstojné bydlení. Zatepleno 5 cm polysterenem, velikost 175x90x90 cm.
vložil: Jaroslav PLATIL
vloženo: 14.2.2015 16:36
zobrazeno: 2877x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

24.2.2015 09:45 vložil Pavel Myslíkovjan
je to moc pěkná práce.
22.2.2015 20:16 vložil Petr Samek
Bouda krásná, nevím co máte za psa, já mám osvědčeno ještě dělat boudy malinko nižší, nebo v "ložnici" snížit strop, pes se tam snadno zadejchá. Já dávám ještě na oba vstupy koberec nebo deku ale některému psovi vydrží celou zimu, některému max. jednu noc.
16.2.2015 19:20 vložil Skrofa
Ještě dotaz: To bílé, co je vidět uvnitř, je nezakrytý polystyren? To by ten interiér asi moc dlouho nevydržel. ;-)
16.2.2015 19:17 vložil Skrofa
Pro případ čištění jde ta přepážka udělat odnímatelná, třeba zasunutá v drážkách. Pak lze v případě potřeby jednoduše vyměnit třeba za nižší (štěňata, starý pes...). Jinak bouda je to pěkná.
15.2.2015 19:47 vložil Jan Barták
Pěkná práce každý na to má nějaký názor ale ať se každý podívá kolem sebe jak někteří psi trpí a co by dali za takovou boudu.Já mám Německého Křepeláka boudu má zateplenou a v -12 spí venku.
15.2.2015 11:44 vložil Vítězslav Svoboda
Zase na úklid je to lepší bez prahu. Jde to líp vymetat a vytřít.
14.2.2015 21:01 vložil Karel Kolář
Tedy Jardo, ta je saloní :-)). Tak ať se v ní psíkům daří!
14.2.2015 20:28 vložil Jaroslav PLATIL
Díky za radu. Zítra je podlahová přepážka hotová.
14.2.2015 19:28 vložil Zuzka a Miloš
Přesně tak,jak říkáte. Ale to se nechá hravě dodělat. Jinak velice dobrá práce! Je vidět,že si umíte pohrát a to nejenom s boudou,ale i posedy a krmelce jsou chloubou vašeho MS. Jen tak dál! 1***
14.2.2015 18:16 vložil Josef Med
Lakování bych jako chybu neviděl ale chybějící vyvýšený předěl mezi předsíní boudy a vnitřkem je chyba naprosto fatální a pejsek to bohužel citelně pozná.
14.2.2015 17:15 vložil Jakub Dobečka
Bouda se vám povedla až na pár podstatných drobností...Hlavně si nejsem jistý s tím lakováním, podle mne úplně zbytečné a dost nepraktické,ale na vzhled to má podstatný vliv ;) A dále při oddělování ,,místností''je celkem důležitý spodní zvýšený práh aby netáhlo.. ;) to jest můj názor jinak 1*

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.