17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

1.
1.
vloženo: 2.4.2018 09:45
autor: Milan Severa

úlovky (svět)

neptun
neptun
vloženo: 17.2.2012 09:41
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 22.10.2020 14:33
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

už to začína
už to začína
vloženo: 3.9.2014 10:15
autor: Rastislav Rejko

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 8.1.2016 11:48
autor: jirka krbeček

fotopast

...
...
vloženo: 10.9.2013 19:16
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Černý rytíř
Černý rytíř
vloženo: 15.1.2012 09:29
autor: Petr Chloupek
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363074 hlasování fotek (31 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší hon

vložil: Sýkora Václav
vloženo: 20.11.2011 12:03
zobrazeno: 3785x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

21.11.2011 16:55 vložil Petra Župková
Lovu zdar !
21.11.2011 14:32 vložil ing.Karel Rait
A já celou diskuzi završím jedním Lovu zdar!
20.11.2011 15:58 vložil petr vesely
Ten prapablb, který se vydává za pravého pana Vilšera nám to tady parádně zamořil. Pozná se to hned z první věty. Ale zpět k fotu, na letošní sezonu parádní výřad. Hluboce smekám.
20.11.2011 15:57 vložil Tomáš Kraus
Souhlas s panem Schindlerem, pokud čtete pozorně příspěvky "pravého" pana Vilšera, tak nikdy by jste nemohli uvěřit, že ty výplody Hurvajse by mohli pocházet od něho! Od pana Vilšera se mnohokrát něčeho přiučím. Ale u příspěvku od toho omezence se mi chce buď smát nebo brečet!
20.11.2011 14:29 vložil Jiří Hlinka
Dobrý výřad. O všem mělo by se zde zavést nějaké opatření, aby se zde kdejaký bezmozek nemohl zaregistrovat pod cizím jménem.
20.11.2011 14:25 vložil Luboš Kořínek
Kamarádi zpozorněte... v revíru je škodná.....! Dobrý výřad.
20.11.2011 13:52 vložil Martin Till
Jak píše pan Štěpánek,trefit srnce na krk na 200m není zase až takovej problém ale rozhodně je třeba bezpečně obeznat na co střílím a to je podle mne na dvěstě metrů velmi obtížné,takže jste buď velmi dobře vybaven a nebo jste obyčejný bouchal který střílí na první kus který vidí,nicméně střílet na zvěř,ať už jakoukoli na takovouto vzdálenost je přinejmenším nemyslivecké!!!
20.11.2011 12:58 vložil Pavel Štěpánek ml.
Pane Višler,to že jste trefil srnce na 200 metrů na krk tim bych se moc nechlubil.Nic světoborného to není!!
20.11.2011 12:30 vložil Pavel Sedlický
Pane Till,souhlasím s Vámi,pan Vilšer není myslivec,je nezkušený lovec,pouze si myslí,že je myslivec...
20.11.2011 12:20 vložil Martin Till
Pane Vilšer to asi nejste moc myslivec když nepoznáte kunu,z fota je patrné že jezevčík to nebude!!,dobrá lesačka i výřad,lovcům Lovu zdar!!
20.11.2011 12:11 vložil Pavel Štěpánek ml.
Já to vidím na kunu (lesačku)...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.