17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kňour - vydařené šoulání
Kňour - vydařené šoulání
vloženo: 17.1.2018 16:00
autor: Radek

úlovky (svět)

zlaty jelen
zlaty jelen
vloženo: 4.3.2013 17:29
autor: Vladimir Benadik

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 13.9.2016 15:14
autor: Martin Kronus

zvěř v přírodě

Už by měl shodit
Už by měl shodit
vloženo: 11.3.2015 07:42
autor: Děda z lesa

zbraně

Splněný sen
Splněný sen
vloženo: 1.11.2012 13:56
autor: Martin Chmela

fotopast

...
...
vloženo: 24.5.2020 14:54
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

Vladimír Lepš II.
Vladimír Lepš II.
vloženo: 9.12.2020 22:04
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 242895 fotek (12 dnes)
  • 8495 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9753 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760040 komentářů fotek (23 dnes)
  • 12950 komentářů videí (0 dnes)
  • 3358167 hlasování fotek (83 dnes)
  • 57257 hlasování videí (0 dnes)
  • 39799 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Moje největší liška

Tak tohoto lišáka jsem ulovil na společné akci na černou zvěř v režijní honitbě LČR Orlová na vysočině. Je to již taky nejaký ten pátek, a tak se omlouvám za kvalitu fotky, je to oskenovaná papírová fotka. Bylo to tuším že ve třetí leci, stál jsem na boku a honci již prošli kolem mě atudíž jsem očekával každou chvíli konec leče. V tom jsem zaslech zašustění spadaného bukového listí a v náletu se mi mihla liška. Pomalu jsem zvedl moje ZHčko apočkal až se zastaví, Jakmile se tak stalo, padl výstřel a lišák zůstal v ohni. Když jsem k němu došel překvapila me jeho velikost, protože původně se mi tak velky nezdál. Jeho lebka má po obodování hodnotu 25.24 bodu CIC a je to zatím můj nejsilnější lišak, váhu mel 10,5 kg,
vložil: Trautenberg
vloženo: 21.1.2011 09:08
zobrazeno: 4545x
hodnocení: 52 hlasů



Komentáře:

29.1.2011 15:15 vložil Luboš Dvořák
Krásná fotka, ale do fotografa roku bych to já osobně nedal.
21.1.2011 19:03 vložil Jiří Novák KL
Pokud se nemýlím, tak této naháňky jsem se také zúčastnil,limit na lončáka byl 60 kg ,a pan Trautenberg ulovil 3-letou bachyňku o váze 65 kg. Rozhodně ho to mrzelo a o to víc, že za ni zaplatil pokutu 5000 Kč. Pane Brychta mluví z Vás akorát závist nad jeho fotoprezentací.
21.1.2011 18:48 vložil Jakub Steinocher
Trautenbergu, to co tady vyprávíš je naprosto jasná věc. I mistr tesař se někdy utne. Pan Brychta na tebe chce vytáhnout asi nějakou špínu. Myslím, že by se měl zamyslet nad svým jednáním a raději ti dát hlas.
21.1.2011 18:00 vložil Jan Kitzberger
Pane Brychta, co kdybyste nám ukázal něco ze svých fotek Vy? Zatím tlacháte na špatném místě se mi zdá.. Nebo se za svoje fotky stydíte?:) trautenbergu přeju Lovu zdar, super fotky, prezentace a samozřejmě dobré trofeje..
21.1.2011 14:56 vložil Jiří Hlinka
Lovu zdar.Nějak příspěvek pana Brychty nechápu a přijde mi, že z něj mluví tak trochu závist!Jedna věc je ta, že ustřelit se může opravdu každý.Ruku na srdce komu se to nestalo?!Další věc je ta, že snad tyto stránky jsou od toho, aby se sem usmisťovali jen povedené fotky s tou "povedenou zvěří"!
21.1.2011 13:41 vložil Filip Pětivlas
Pekne srovnani s rybari:). A je pravda ze neznam nikoho kdo chodi casto do lesa a nikdy se neustrelil. Ja taky strelil uz dve plne bachyne. Obe kolem 40 kg. Byl to sice nestastny pohled ale jak rikas, vratit to nejde. Ale to uz by se pak nemohlo strilet na nic. Nekdy to proste poznat podle meho nejde. A jestli to nekdo dokaze vzdy stoprocentne tak je to bud kecal nebo super znalec a ma moje uznani, ale v takoveho cloveka moc neverim :-). Lovu zdar!
21.1.2011 13:10 vložil Trautenberg
Pane Brychta, můj postoj k Vašemu komentáři máte v soukromé zprávě, a pokud Vam to tu chybí, ja ji sem klidně umístím. Ono ne nadarmo se říká, kdo nic nedělá, nic nezkazí, a nejsme rybáři, abychom pokud je náš ulovek nesprávný, ho mohli pustit zpět!!! Bohozěl vyslanou střelu nezastavíš, ani zpět nevemeš:( a pokud jsi se nikdy neustřelil, tak Ti to přeji a věř, že to jednou přijde, třeba zrovna až si budeš tak jistý správnou ranou jako jsem byl já...
21.1.2011 10:14 vložil Karel Dvořák
jj parádní fotky máte,škoda ze sem nedáváte všechny. třeba ta bachyně z naháňky by sem pasovala...Aby dokreslila jaký jste myslivec. Ono je hezké vybrat pár kusů té "povedené zvěře".
21.1.2011 09:14 vložil Michal Filip
Lovu Zdar!!! Máte parádní fotky, tak si nějak představuji presentaci české myslivosti.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.