17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

srnec
srnec
vloženo: 27.8.2016 21:28
autor: petr jamný

úlovky (svět)

Kudu
Kudu
vloženo: 21.6.2016 08:21
autor: Josef Langmajer

trofeje

Pán daněk II.
Pán daněk II.
vloženo: 4.10.2019 22:08
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Předčasný tok bažantů
Předčasný tok bažantů
vloženo: 13.2.2019 13:48
autor: Miroslav Franěk

zbraně

R 8
R 8
vloženo: 3.5.2018 12:40
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

...
...
vloženo: 6.5.2018 07:41
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

diana
diana
vloženo: 23.4.2018 12:05
autor: Ondřej Trlifaj
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761022 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363054 hlasování fotek (11 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Když odejde přítel nejvěrnější...

slza ukápne i těm otrlejším...
vložil: Ron Gordon
vloženo: 30.6.2021 23:33
zobrazeno: 2796x
hodnocení: 18 hlasů



Komentáře:

12.7.2021 22:38 vložil Ron Gordon
Dík za podporu, následník nebude, již jsem ve věku. Naštěstí mimo vzpomínek zůstává spoustu fotel a videi.
8.7.2021 22:21 vložil Svaťa Klement
Čeká mě to rozhodnutí každým dnem a stále ho odkládám.V hlavě jde film s neuvěřitelnými příběhy,co lovečtí psi dokážou.Naštěstí je tu junior,s povahou mazleny a duší dříče.Přeji šťastnou ruku při výběru následníka.
2.7.2021 22:11 vložil Drahoš Hikl
Velmi smutná zpráva.Chvíle loučení se čtyřnohým kamarádem dá zabrat a bez slzy to snad ani nejde.Čas a nástupce smutek zhojí a zůstanou krásné vzpomínky.
2.7.2021 19:36 vložil Jindřiška Padalíková
Zákon přírody - přijít a odejít. Ten druhý je vždy smutný.
2.7.2021 19:33 vložil Jiří Šikl
Pan Cikryt to vystihl naprosto přesně.
2.7.2021 15:30 vložil Vlasta Szo"keová
Smutné...
2.7.2021 13:03 vložil Milda Hájek
Taky jsem to několikrát prožil a vím, že se to pomalu blíží zase. Do toho čtyřnohýho druha, parťáka, kamaráda vložis kus sebe ... A ten kus pak odejde s ním a najednou jak když chybí kus srdce. Zůstane to co nechal on v Tobě a to si uchovej. Nejlepší záplatou na tyhle šrámy je malý štěně.
2.7.2021 13:02 vložil Milda Hájek
Taky jsem to několikrát prožil a vím, že se to pomalu blíží zase. Do toho čtyřnohýho druha, parťáka, kamaráda vložis kus sebe ... A ten kus pak odejde s ním a najednou jak když chybí kus srdce. Zůstane to co nechal on v Tobě a to si uchovej. Nejlepší záplatou na tyhle šrámy je malý štěně.
2.7.2021 09:54 vložil Jiří Cikryt
Je to nespravedlivé, utíká jim to o moc rychleji. Znám to, měl jsem tu čest dělat společníka už několika čtyřnohým lovcům. Drž se.
1.7.2021 15:27 vložil Jiří Stránský
... a zůstanou jen vzpomínky. Držte se!
1.7.2021 05:16 vložil Roman Macho
Svatá pravda...
1.7.2021 02:56 vložil Jaroslav Novotný
To je pravda,taky jsem si to prožil a není to nic příjemného.Drž se,vím,jak ti ted je.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.