17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

muflon
muflon
vloženo: 19.10.2017 07:56
autor: Jan Pavlík

úlovky (svět)

Kyrgyzstán 2018
Kyrgyzstán 2018
vloženo: 18.3.2019 22:34
autor: Petr Korbel

trofeje

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 20:49
autor: Petr Sobek

zvěř v přírodě

Při lovu
Při lovu
vloženo: 5.3.2017 16:50
autor: Václav Vašíček

zbraně

Kompletní repase "zetky",moje práce.
Kompletní repase "zetky",moje práce.
vloženo: 29.3.2020 15:06
autor: Stanislav Satoria

fotopast

**
**
vloženo: 26.1.2020 10:36
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

ŕŕŕŕ...
ŕŕŕŕ...
vloženo: 7.4.2013 18:11
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363169 hlasování fotek (92 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

PASOVÁNÍ

KRÁSNÁ MYSLIVKYNĚ
vložil: Miroslav Slanina
vloženo: 19.6.2011 14:04
zobrazeno: 2922x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

25.6.2011 09:06 vložil Zuzana Holoubková
Páni myslivci, ráda bych uvedla věc na pravou míru. Jak je patrno z natažené ruky mysliveckého hospodáře, zbraň mu zrovna v tu chvíly podávám,pokud se podíváte na mnou vložené foto z pasování, uvidíte že vše bylo jak má být. Míro tobě velmi děkuji za přípravu velmi krásného zážitku.
23.6.2011 12:17 vložil Petr Pořádek ml.
Kolego Slanino, sám dobře víte, že o tom jací myslivci jsou se myslivkyně přesvědčila na první poslední leči :-))) Myslím si, že daná myslivkyně by to pojala mnohem střízlivěji než jste to pojak Vy, o nějakém kažení začátků zde nemůže být řeč.
22.6.2011 22:34 vložil David Jirgala
Rád se přidám do diskuze... Naprosto mám stejnou vidinu v tom co píše pan Pořádek. A myslím že tady nejde o nějaké urážky, mladé myslivkyně. Jen o pěknou mysliveckou srandu. :o))
22.6.2011 20:35 vložil Miroslav Slanina
Myslím, že jde především o myslivost. A veřejné urážky nejsou vhodné. S kamarádem, panem Pořádkem můžete takové věci probírat u piva nebo na posedu a né kazit mladé myslivkyni její krásné začátky. A nenechat ji, myslet si, že jsou myslivci hulváti.
22.6.2011 15:47 vložil Jakub Steinocher
Při prvním shlédnutí této fotografie mne napadlo to samé, co sem později pan Pořádek napsal :-) copak takhle se drží flinta ? Pan Pořádek nedokázal tuto fotku přejít bez povšimnutí a proto napsal co napsal. Pan Slanina nedokázal přejít bez povšimnutí to, co sem napsal pan Pořádek a já zase nedokážu přejít bez povšimnutí to, že je na tom co pan Pořádek napsal, podstatná část pravdy. :-) :-) :-)
22.6.2011 00:20 vložil Petr Pořádek ml.
Ať si říká kdo chce co chce,já z fotky jasně vidím , že ze slečny bude jistě nejen dobrá myslivkyně :-)))
21.6.2011 23:14 vložil Miroslav Slanina
Vážený pane Pořádek, myslím, že Vaše připomínka k fotce mladé myslivkyně ,,drží to jako vocas " není na místě. Vy, podle příspěvků jste velice zkušený myslivec, ale žijete asi jen mezi těmi stromy,Vaše vyjadřování i přístup tomu odpovídá. Ušetřete nás propříště těchto nevhodných komentářů.
21.6.2011 10:23 vložil Miroslav Franěk
Petře ,myslím si že Tvoje připomínka není na místě!Myslivkyně drží svoji zbraň dobře ,podle předpisu hlavní nahoru.
19.6.2011 23:07 vložil Petr Pořádek ml.
Drží to jak vocas :-)))
19.6.2011 15:46 vložil Miroslav Franěk
To potom je radost, mít tak sličné myslivkyně v společnosti!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.