17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životný
Životný
vloženo: 2.9.2015 00:20
autor: Milan Michalovič

úlovky (svět)

PL 2015
PL 2015
vloženo: 13.2.2016 07:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Životní srnec...
Životní srnec...
vloženo: 19.9.2016 11:23
autor: Jaroslav Davídek

zvěř v přírodě

Předčasný tok bažantů
Předčasný tok bažantů
vloženo: 13.2.2019 13:48
autor: Miroslav Franěk

zbraně

Sesřičky naposledy
Sesřičky naposledy
vloženo: 6.10.2013 16:00
autor: Jan Frank

fotopast

V řepce
V řepce
vloženo: 11.5.2013 18:01
autor: Václav Jelenek

myslivecké umění

*
*
vloženo: 15.7.2016 20:17
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761023 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363059 hlasování fotek (16 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Gaston v akci

Gaston
Stojím na nástupu ke společnému lovu, když mi v kapse začne vibrovat mobil. Hned po ukončení nástupu se dívám na zájemce o rozhovor, a je mi jasné, že to bude práce pro Gastona. Volám zpět kamarádovi, ráno byl na lovu a i když na nástřelu nenašel barvu, chtěl by nástřel prověřit Gastonem. Domlováme se, že mu ihned po ukončení naháňky mu zavolám a půjdeme zkontrolovat nástřel, protože kamarád je přesvědčený, že zvěř trefil. Jak bylo dohodnuto, tak jsme se po telefonickém kontaktu sešli nedaleko místa, kde kamarád lovil. Na nástřelu opravdu žádná barva, jen silné zápory. Nechávám Gastona na delším řemínku, aby si mohl prověřit místo sám. Udělal si kolečko, a k velkému překvapení kamaráda vyrážíme směrem, odkud zvěř přišla. Terén je zde však velmi členitý. Asi po 100 m nacházíme první barvu, jen pár kapek, a kousek běle. Po dalších metrech už je vidět i menší stříkanec a barva nám přibývá. Až jsme se dostali k již zhaslé lani. Radost byla veliká, předávám kamarádovi úlomek, jak velí tradice. Laň byla dobře střelená na komoru, zasažena na plíce, ale výstřel ucpala běl, která se z otvoru uvolňovala až dalším, pohybem zvěře. Ještě jednou Lovu zdar Jirko.
vložil: Josef Vršan
vloženo: 5.1.2014 06:14
zobrazeno: 5801x
hodnocení: 47 hlasů



Komentáře:

9.1.2014 09:13 vložil Ladislav Stašek
Všem třem lovu zdar!
7.1.2014 18:33 vložil Pavel Procházka
Gratulace k úspěšnému dosledu, lovci lovu zdar, k lovu laní, měli by jsme se učit od bratrů Slováků (do 30.11), čtyři měsíce je dost dlouhá doba.
5.1.2014 21:57 vložil ladislavkohousek
1****
5.1.2014 20:27 vložil Vošicky Josef
Jiří právě proto jsem to zde takhle napsal,Romane pár laní jsem viděl vyvrhovat v lednu a raději to nekomentuji!!!Znám hospodáře kteří nechají lov laní pouze do konce roku,a někteří jen do 15.12,ale někde by zase klidně lovili až do března!!!
5.1.2014 20:20 vložil Jiří Lengyel,starší
Vynikající práce Pejska,přeji Lovu zdar!Ale lovit laně v lednu??
5.1.2014 18:46 vložil Roman Skřejpek
Také přeji Lovu Zdar.Pro Josefa Vosického,přes vše že touto dobou je plod u laně dosti velký a jde na něm i poznat zda by to byla laňečka či jelínek,tak na lani nelze poznat(v lednu a únoru) dle velikosti břicha zda je plná,již z fotky jde vidět že laň je mírně nafouklá.
5.1.2014 15:30 vložil Miroslav Franěk
Opět Gaston na výtečnou!-Lovu zdar!
5.1.2014 14:41 vložil Vošicky Josef
Lovu zdar! Ale jak tak koukám laň je buď už hodně těžká, a nebo hodně nafouklá.
5.1.2014 14:03 vložil Tomáš Kraus
Velké gratulace k dosledu!
5.1.2014 13:33 vložil Jiří Zábran
1***
5.1.2014 13:26 vložil Václav Cibulka
Výborná práce. Gratuluji.
5.1.2014 12:00 vložil Zbyněk Oliva
Dobrá práce 1***
5.1.2014 11:17 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!! Dobrá práce!!!! 1****
5.1.2014 10:50 vložil bohuslav šeda
Gratuluji a nadále ať se daří.
5.1.2014 10:17 vložil Milan Ječný
Lovu zdar Pepo.
5.1.2014 09:26 vložil Jaroslav Dostál
Lovu zdar. Dobrá práce Gastona.
5.1.2014 07:00 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar. Dobrá práce Gastona,jako je u něho zvykem

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.