17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

muflon 2014
muflon 2014
vloženo: 2.12.2014 13:06
autor: Ivo Kolář

úlovky (svět)

Bezoár Ibex v Turecku
Bezoár Ibex v Turecku
vloženo: 15.1.2019 08:34
autor: Radek

trofeje

Kamarádův životní k jubileu
Kamarádův životní k jubileu
vloženo: 1.11.2017 08:56
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 11.9.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

R 8
R 8
vloženo: 3.5.2018 12:40
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

vlk na uhynutom jelnovi
vlk na uhynutom jelnovi
vloženo: 8.3.2013 14:33
autor: Lukáš Rusko

myslivecké umění

v tráve...
v tráve...
vloženo: 1.7.2016 13:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dvojitá raritka

Tohoto srnce jsem obeznal v prosinci 2010, kdy už měl nasazeno a bylo vidět, že se jedná o raritu. Říkal jsem mu malej parukáč /v líčí tak vypadal/. Srneček vytloukl, ale přezdívka mu zůstala. Do začátku lovu srnců jsem přemýšlel jak nad ním vyzraju. Vše nasvědčovalo tomu, že to nebude nic lehkého. Srnec se zdržoval uprostřed polí, kde bylo vždy více kusů srnčího, přes které se k němu nedalo došoulat. Ale opak byl pravdou. V ranních hodinách 16.5.2011 se zadařilo. Pomohla mi v tom mlha a štěstí, že srnec byl zalehlý na polní cestě, po které jsem šoulal. Chvíle čekání než se postaví a následné pohlazení spouště. Další překvapení následovalo po prohlídce chrupu, že srnec má kelce, proto dvojitá raritka.
vložil: Jiří Novák KL
vloženo: 23.5.2011 16:08
zobrazeno: 3966x
hodnocení: 59 hlasů



Komentáře:

30.5.2011 17:12 vložil Martin Vodička
Lovu zdar! Dobrý srnec!
30.5.2011 17:12 vložil Martin Vodička
Lovu zdar! Dobrý srnec!
24.5.2011 17:51 vložil Martin Novotný
Lovu Zdar Jirko. Je vidět,že si umíš vybrat :)
24.5.2011 17:13 vložil Patrik Bok
Parádička.Lovu zdar.
24.5.2011 08:13 vložil Potenec Ondřej
Lovu zdar
24.5.2011 06:48 vložil Luboš Dvořák
Jirko krásná trofej! Lovu zdar!
24.5.2011 00:55 vložil Petr Rolinc
Upřímné Lovu zdar!!! super trofej,kterávždy připomene veliký zážitek :-)
23.5.2011 20:53 vložil Zdenek Š v o m a
Parádní raritka.Lovu zdar!
23.5.2011 18:24 vložil Ondra Picka
Lovu Zdar.
23.5.2011 17:26 vložil Petr Volš
LOVU ZDAR
23.5.2011 17:12 vložil Radek Švarc
Lovu zdar
23.5.2011 16:54 vložil Jiří Novák KL
Lovu dík,ano jedná se o 4-letého srnce.
23.5.2011 16:54 vložil Zbyněk Oliva
Velmi pěkná rarita.Lovu zdar!!
23.5.2011 16:27 vložil Bc. Filip Pohanka
ten nemá chybu,jinak podle teho že je už vytlučený a ta našedivělá maska,typuju na srnce cca 4-5 let /// +1
23.5.2011 16:24 vložil Terka Apeltová
Lovu zdar!!
23.5.2011 16:22 vložil David Jirgala
Lovu Zdar pane Novák..
23.5.2011 16:20 vložil Kuba
LOVU ZDAR.Dobrý SRNEC.
23.5.2011 16:18 vložil Martin Vojtěch
Lovu zdar! Dobrý srnec a dobrá raritka! Už se těším na dalšího! jak byl starý?? Taky mám doma jednoho srnce s kelci...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.