17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zlatý daněk
Zlatý daněk
vloženo: 10.10.2013 09:17
autor: Roman Semerád

úlovky (svět)

Kamčatka 2018
Kamčatka 2018
vloženo: 13.11.2018 20:53
autor: Jiří Ondrejkovič

trofeje

Exkurze Maďarsko 2007
Exkurze Maďarsko 2007
vloženo: 17.2.2020 09:01
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 9.10.2012 08:32
autor: Marek Drha

zbraně

Stephen Grants Patent ,2
Stephen Grants Patent ,2
vloženo: 9.5.2013 21:29
autor: František Mlčoch

fotopast

...
...
vloženo: 7.5.2016 16:47
autor: František Popílek

myslivecké umění

***
***
vloženo: 16.8.2015 15:03
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362844 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

gladiátor pat

vložil: Robin Vytisk
vloženo: 16.4.2011 14:51
zobrazeno: 2693x
hodnocení: 0 hlasů



Komentáře:

1.7.2011 13:33 vložil Jindřich Kempný
ohánět se veřejnosti a tim co by na to řekli lidi je už trapný, kdo se bojí nesmí do lesa ;-) 1+
1.7.2011 13:33 vložil Jindřich Kempný
ohánět se veřejnosti a tim co by na to řekli lidi je už trapný, kdo se bojí nesmí do lesa ;-) 1+
1.7.2011 12:54 vložil Jindřich Kempný
ohánět se veřejnosti a tim co by na to řekli lidi je už trapný, kdo se bojí nesmí do lesa ;-) 1+
1.7.2011 12:54 vložil Jindřich Kempný
ohánět se veřejnosti a tim co by na to řekli lidi je už trapný, kdo se bojí nesmí do lesa ;-) 1+
20.4.2011 08:35 vložil Robin Vytisk
pohled to není pěkný,ale když rabuješ nory z jezevcama,tak takový pohled vidíš,viděl jsem víc psu ruzbitých při nahánce
19.4.2011 10:34 vložil Martina Bednářová
Ano patří to k myslivosti také norujem, ale prezentovat takovéto fotky...!! A vůbec nápad si to fotit je pěkně odporné. No mě připada, že pan Výtisk se snad v tom vyžívá!!
18.4.2011 14:22 vložil Petr Pour
Pravda že to není hezký pohled ale souhlasím s Petrem i to patří k myslivosti, Lovu zdar.
17.4.2011 19:55 vložil Lukáš Vápeník
To je nechutný.
17.4.2011 18:17 vložil Martin Neuhort
Robine, popřej Aronovy brzké vyhojení, je to fakt hrůza. Co jste dostali?
17.4.2011 18:08 vložil Petr Bábík
A bojovníkovy brzké zahojení přeju
17.4.2011 18:07 vložil Petr Bábík
Beru že to není hezká fotka ale k norování a myslivosti to taky patří, a to se kvuli laické veřejnosti budem za chvilku bát zveřejňovat i úlovky nebo co? Na slovenské verzi tychto stránek Lovuzdar.sk mají aj sekci účinky střel na zvěř, což je často velmi poučné ikdyž ne zrovna krásné a nikdo se nad tím nepozastavuje, taky to patří k myslivosti. Jen tady je furt problém a snaha o uhlazené fotečky. Tak tyto stránky nechte přejmenovat na Hnutí duha a Greenpeace!
17.4.2011 17:51 vložil David Veselý
zase spousta uvrtanejch to prostě k norníkovy patří...............
17.4.2011 17:23 vložil Martina Bednářová
Hnus!!!
17.4.2011 11:41 vložil R V
Spíše do koulí...
16.4.2011 19:53 vložil Jiří Lengyel,starší
Toto je již lidská anomalie,příšerné!!
16.4.2011 16:59 vložil Jan Procházka
No dostal pěkně na čuňu snad se mu to brzo zahojí.Drsňák jak sviňa.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.