17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj životní jelen
Můj životní jelen
vloženo: 25.12.2013 07:22
autor: Jiří Kopp

úlovky (svět)

Los Kamčatka
Los Kamčatka
vloženo: 30.1.2013 08:10
autor: mirojevo

trofeje

Úhyn při souboji
Úhyn při souboji
vloženo: 25.1.2020 09:35
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Liška v oboře
Liška v oboře
vloženo: 2.6.2020 08:32
autor: Děda z lesa

zbraně

Pro radost
Pro radost
vloženo: 20.1.2019 12:28
autor: jan koštoval

fotopast

Jelen
Jelen
vloženo: 25.10.2020 05:50
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

Muflón
Muflón
vloženo: 8.2.2019 17:38
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243642 fotek (5 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760979 komentářů fotek (8 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362812 hlasování fotek (16 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Namibie 6/2013

Pavián

Váha: 30kg
ráže: 338 Lapu Mag (norma)
VZDÁLENOST : 330 m

Pavián je brán po leopardovi jako jeden z největších škůdců. V Namibi se bere jako škodná především kvůli krvelačnosti v období kladení mláďat. Je neskutečně ostražitý a až poslení den se mi ho podařilo ulovit na vzdálenost 330m
vložil: marretti
vloženo: 19.7.2013 12:37
zobrazeno: 4258x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

23.8.2013 13:02 vložil Václav Cibulka
Lovu Zdar !
16.8.2013 18:12 vložil michal burian
osobně bych si radši střelil rysa nebo lišku než paviána :) ale Vás to těší, tak přeji LOVU ZDAR
29.7.2013 10:26 vložil FF Hunting
Nehledě na to, že je všude sucho, zvěř o vás ví na kilometr a aspoň tam kde jsem byl já to bylo samý kopec ;) Parádní nesnadný lov a zážitek.
27.7.2013 21:47 vložil Pavel Novotný
Ano, to se dá potvrdit, lov na velkou vzdálenost je v Namibii nutností - rozdílný způsob lovu oproti střílení na farmách v JAR, zvláště u x-té výpravy v dané lovecké sezoně, to je totiž už zvěř tak "ostražitá", že je třeba lovit paviány i na těch 330 m ;-)
25.7.2013 18:40 vložil marretti
lov u napajedla je věc osobního přístupu, především JAR je velice komerční destinace, kde je povoleno více než kde jinde, lov u napajedla není zakázán, ale osobně jsem v Namibii nepotkal lovce, který nechtěl lovit VŠUDE VOLNĚ ŽIJÍCÍ ZVĚŘ a mít k tomu náležitý zážitek, osobně jsem k napajedlu nosil pouze kameru, abych lépe poznal chování zdejší zvěře, mohu Vás ujistit, že Nabibijský lov na velké vzdálensoti není lenost, ale právě plachost a opatrnost zdejší zvěře
24.7.2013 20:21 vložil Jiří Lengyel,starší
Co je v Africe"škodná" podle našich podmínek?Slyšel jsem od lidí kteří v Africe loví,že to až tak s opatrností není tak hrozné,protože všechna zvěř potřebuje pít a je známo,že žízeň je horší hladu,nejlépe se loví u vody.....
23.7.2013 11:41 vložil Anežka Pučálková
Lovu zdar - dobrej!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.