17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec 2007
Srnec 2007
vloženo: 10.2.2014 18:05
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Zimbabwe díl 13.
Zimbabwe díl 13.
vloženo: 4.1.2018 12:09
autor: Radek

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 18.7.2015 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Je trochu vidět
Je trochu vidět
vloženo: 14.1.2020 09:02
autor: Děda z lesa

zbraně

Zavírací nože
Zavírací nože
vloženo: 1.9.2016 08:35
autor: Děda z lesa

fotopast

Meďo I
Meďo I
vloženo: 10.4.2015 21:42
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

farbiar
farbiar
vloženo: 9.1.2012 16:00
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761022 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363055 hlasování fotek (12 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

hovězí roláda s rýží..

po dlouhé době přišla k chuti:)
vložil: micinka
vloženo: 8.11.2013 07:17
zobrazeno: 2227x
hodnocení: 32 hlasů



Komentáře:

12.11.2013 22:29 vložil Iva Vacková
Moc pěkné,věřím ,že i tak dobré!!!
11.11.2013 13:33 vložil Jiří Janda
Jejda, jejda, to je zase delikatesa :-))
11.11.2013 13:10 vložil Kamil Plíšek
mici tos tam dávala čtvrtku uheráku, ne? :-)
11.11.2013 08:22 vložil ladislavkohousek
1****
9.11.2013 05:34 vložil Jaroslav Vlosovský
No napsáno jo,ale hlavně že na mne zbylo...:-))).1***
9.11.2013 04:45 vložil František Antl
... vše už bylo napsáno, nádhera!
8.11.2013 22:03 vložil micinka
MB:týráníčko to je moje potěšeníčko ;-) Petra: výučák na kuchařku opravdu mám,ale vaření mě chytlo až když sem dostala do ruky první zvěřinu,tj.tak 2-3 roky zpátky a od tý doby se to se mnou táhne:-)
8.11.2013 21:59 vložil Milan Flora
Pěkná porcička a krásně to vypadá, že by nezbylo kousíček...? 1***
8.11.2013 21:14 vložil Vlasta Szokeová
1***
8.11.2013 18:45 vložil petra
Míšo já mám pocit,že se ti za chvíli za dveřmi objeví zájezd a všichni budou chtít tvoje dobrůtky. Kam na ty receptíky pořád chodíš? Že ty jsi povoláním kuchařka nebo jen velká šikula?
8.11.2013 18:38 vložil Václav Boxan
1*
8.11.2013 16:21 vložil Jaroslav Novotný
Tak tohle joooooo!!!!!!!Porcička tak akorát,za okamžik by to bylo vyřešeno!!!
8.11.2013 14:09 vložil René Hlaváč
Já teď po noční směně vstal zapnul stránky ještě nesnídal,chuťové buňky křičí už nás zase fotky mici ničí. Teda přecedkyně ale dáváš nám tady zabrat. 1****
8.11.2013 11:56 vložil Štefan
Je to pekné.
8.11.2013 09:05 vložil Lubomír Prokeš
Sice jsem vydatně snídal, ale když vidím tu dobrotu.... 1****
8.11.2013 09:02 vložil Michael Brož
To je týrání, já ještě nejedl :oo)))) 1***
8.11.2013 08:26 vložil Miroslav Vacek
vypadá luxusně o))) 1*****
8.11.2013 07:40 vložil bohuslav šeda
A nedá si říct a nedá:-))

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.