17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2017
Říje 2017
vloženo: 13.2.2018 13:28
autor: Petr Selinger

úlovky (svět)

Magadan 2012
Magadan 2012
vloženo: 16.1.2013 17:58
autor: Sláva Dolníček

trofeje

Nebezpečná parta v revíru
Nebezpečná parta v revíru
vloženo: 16.1.2018 09:04
autor: eduard lukáš

zvěř v přírodě

Už jsou
Už jsou
vloženo: 8.3.2018 09:54
autor: Děda z lesa

zbraně

Nůž
Nůž
vloženo: 26.1.2013 12:11
autor: Karel Obrtál

fotopast

duo
duo
vloženo: 18.3.2015 20:27
autor: Karel Strych

myslivecké umění

diana
diana
vloženo: 23.4.2018 12:05
autor: Ondřej Trlifaj
Statistika
  • 243667 fotek (16 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761003 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362970 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší liška

Od poslední ulovené lišky jsem byl 12x číhat, ale liškám se buď nechtělo, nebo se toulaly po louce a nepřišly na brokový dostřel. Včera večer, když jsem se chystal po třinácté, jsem si navlékl ponožky naruby, a už se mi nechtělo je sundávat. Řekl jsem si, třeba mi to přinese štěstí. Po hodině a půl čekání se od lesa odloupnul typický liščí stín a vidím, jak se liška pomalu blíží k újedi. Potichu beru kulobrok, odjišťuji a čekám, zda se liška vydá až k újedi. A skutečně, liška udělá malý oblouk a před újedí se mi naširoko na chvíli zastaví. V tu chvíli mačkám spoušť a pěkně vybarvený lišák zůstává v ohni. Tak vida, na těch ponožkách něco bude, příště si dám naruby spodky:-) Lišáka jsem ulovil ve 23:55, brokem 4mm, Lovu zdar.
vložil: Jiří Šikl
vloženo: 15.2.2020 07:48
zobrazeno: 5122x
hodnocení: 32 hlasů



Komentáře:

17.2.2020 20:38 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
17.2.2020 11:12 vložil Václav Bujáček
Lovu zdar.
17.2.2020 07:18 vložil Václav Cibulka
Přeji Lovu Zdar !
16.2.2020 22:53 vložil Milan Dejda
Lovu zdar
16.2.2020 22:47 vložil Drahoš Hikl
Lovu zdar.Dík za příběh.
16.2.2020 13:59 vložil Jiří Šikl
Děkuji všem za přání a kladné hlasy, Lovu zdar
16.2.2020 13:18 vložil Petr Hruška
Lovu zdar!
16.2.2020 08:21 vložil Pavel Charvát
Lovu zdar
16.2.2020 06:45 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
16.2.2020 00:05 vložil Jiří Wenzl
Vida, stačí se lajdácky obléct... něco na tom bude - všelijakým tím fintěním podle aktuálního katalogu jen ztrácíme čas a potažmo i lovecké příležitosti. Lovu zdar.
15.2.2020 21:31 vložil Jan Horáček
Krátký a dobrý příběh. Lovu zdar. Fakt dobrý.....
15.2.2020 20:23 vložil Jiří Cikryt
Lovu Zdar!
15.2.2020 19:55 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar
15.2.2020 16:59 vložil Petr Novotný
Lovu zdar:)
15.2.2020 14:42 vložil Josef Seďa
Lovu zdar!
15.2.2020 11:35 vložil František Mlčoch
Upřímné Lovu Zdar!!! Není nic lepšího než lov škodné na sněhu a lovit broky!
15.2.2020 10:43 vložil Jindřiška Padalíková
Lovu zdar!!! (nebo je nechat doma ! Cha,cha)
15.2.2020 09:57 vložil Jiří Netík
Jiříku, LOVU ZDAR!!! (Ty spodky hnědým dozadu. Cha...cha....)
15.2.2020 09:55 vložil Jaroslav Novotný
LOVU ZDAR!!!!
15.2.2020 09:25 vložil Děda z lesa
Lovu zdar !
15.2.2020 09:00 vložil Roman Macho
Lovu zdar 1*****

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.