17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Něco pod stromeček
Něco pod stromeček
vloženo: 24.12.2013 11:25
autor: Martin Saifrt

úlovky (svět)

Ještě Kanada
Ještě Kanada
vloženo: 18.5.2014 08:38
autor: Děda z lesa

trofeje

Trofej jelena
Trofej jelena
vloženo: 1.4.2016 11:56
autor: Radek

zvěř v přírodě

líška a bažant
líška a bažant
vloženo: 26.3.2017 22:06
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
vloženo: 22.7.2015 15:57
autor: Milan Stýblo

fotopast

Meďo I
Meďo I
vloženo: 10.4.2015 21:42
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Pod lonsku urodu srncu
Pod lonsku urodu srncu
vloženo: 29.1.2018 07:12
autor: martin pavka
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Když odejde přítel nejvěrnější...

slza ukápne i těm otrlejším...
vložil: Ron Gordon
vloženo: 30.6.2021 23:33
zobrazeno: 2773x
hodnocení: 18 hlasů



Komentáře:

12.7.2021 22:38 vložil Ron Gordon
Dík za podporu, následník nebude, již jsem ve věku. Naštěstí mimo vzpomínek zůstává spoustu fotel a videi.
8.7.2021 22:21 vložil Svaťa Klement
Čeká mě to rozhodnutí každým dnem a stále ho odkládám.V hlavě jde film s neuvěřitelnými příběhy,co lovečtí psi dokážou.Naštěstí je tu junior,s povahou mazleny a duší dříče.Přeji šťastnou ruku při výběru následníka.
2.7.2021 22:11 vložil Drahoš Hikl
Velmi smutná zpráva.Chvíle loučení se čtyřnohým kamarádem dá zabrat a bez slzy to snad ani nejde.Čas a nástupce smutek zhojí a zůstanou krásné vzpomínky.
2.7.2021 19:36 vložil Jindřiška Padalíková
Zákon přírody - přijít a odejít. Ten druhý je vždy smutný.
2.7.2021 19:33 vložil Jiří Šikl
Pan Cikryt to vystihl naprosto přesně.
2.7.2021 15:30 vložil Vlasta Szo"keová
Smutné...
2.7.2021 13:03 vložil Milda Hájek
Taky jsem to několikrát prožil a vím, že se to pomalu blíží zase. Do toho čtyřnohýho druha, parťáka, kamaráda vložis kus sebe ... A ten kus pak odejde s ním a najednou jak když chybí kus srdce. Zůstane to co nechal on v Tobě a to si uchovej. Nejlepší záplatou na tyhle šrámy je malý štěně.
2.7.2021 13:02 vložil Milda Hájek
Taky jsem to několikrát prožil a vím, že se to pomalu blíží zase. Do toho čtyřnohýho druha, parťáka, kamaráda vložis kus sebe ... A ten kus pak odejde s ním a najednou jak když chybí kus srdce. Zůstane to co nechal on v Tobě a to si uchovej. Nejlepší záplatou na tyhle šrámy je malý štěně.
2.7.2021 09:54 vložil Jiří Cikryt
Je to nespravedlivé, utíká jim to o moc rychleji. Znám to, měl jsem tu čest dělat společníka už několika čtyřnohým lovcům. Drž se.
1.7.2021 15:27 vložil Jiří Stránský
... a zůstanou jen vzpomínky. Držte se!
1.7.2021 05:16 vložil Roman Macho
Svatá pravda...
1.7.2021 02:56 vložil Jaroslav Novotný
To je pravda,taky jsem si to prožil a není to nic příjemného.Drž se,vím,jak ti ted je.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.