17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní?
Životní?
vloženo: 11.7.2013 21:19
autor: Radim Seifert

úlovky (svět)

Losy z Kamčatky
Losy z Kamčatky
vloženo: 24.3.2013 06:32
autor: mirojevo

trofeje

ÚLOVKY SEZONY 2017
ÚLOVKY SEZONY 2017
vloženo: 15.1.2018 11:19
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 14.2.2017 03:57
autor: Jaroslav Vlosovský

zbraně

Nůž
Nůž
vloženo: 26.1.2013 12:11
autor: Karel Obrtál

fotopast

Náš král
Náš král
vloženo: 16.3.2018 19:58
autor: Petr Hruška

myslivecké umění

Dvojka ;)
Dvojka ;)
vloženo: 6.3.2015 18:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761022 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363055 hlasování fotek (12 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Opravdu výborné!

Cuketový pekáč nemá chybu! Děkuji provokatérům a jejich patronce Micince. Nezbylo ani ň. :-)
vložil: Jindřiška Padalíková
vloženo: 22.9.2013 13:21
zobrazeno: 1629x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

23.9.2013 14:17 vložil Jindřiška Padalíková
Kamile, dík, na členství jsme patřičně hrdí!!!! :-)
23.9.2013 10:21 vložil Kamil Plíšek
Tož vítejte oba v klubu PROVOKATÉRŮ :-) 1***
23.9.2013 09:24 vložil Jindřiška Padalíková
Kamile, pomáhal to sníst :-)))). Ale abych mu nekřivdila - zavařoval houby.
23.9.2013 08:34 vložil Kamil Plíšek
Jindřiško a pomáhal Jindra? Že bych Vás přivítal v klubu oba :-)
22.9.2013 18:29 vložil petra
Tak i já dávám za 1 ,též jsem zkusila jen bych příště dala méně oleje nebo jsem četla že se dává mléko. Táta s řízky odjel na jeleny tak jsem na dětech zkusila cuketu a uspěla .
22.9.2013 17:05 vložil René Hlaváč
Kamarádi a kamarádky,kdyby to byl recept na nějaký to "masíčko"tak bych se nedivil že to tolik z vás okusilo.Ale cuketa!!!! Asi i mi "MASOŽRAVÍ PROVOKATÉŘI" si čas od času pochutnáme i na něčem skoro VEGETARIÁNSKÉM. Všem vám tímto moc děkuji za kladnou odezvu mého receptu.DĚKUJI :-)
22.9.2013 16:30 vložil Michael Brož
Paráda 1***
22.9.2013 15:00 vložil Milan Flora
Rendy asi dobrý receptík, založme soutěž recept měsíce a bude sranda...1***
22.9.2013 14:54 vložil micinka
inuš super,jen tak dál,...a vítej v klubu:))
22.9.2013 14:52 vložil Jaroslav Vlosovský
Inko super,mám pocit,že se brzy staneš členkou klubu. Kamile prostě když je něco šmakózní,tak to má úspěch. No dnes jsem si dal masíčko,ale předtím pár kousků sebou na kazatelnu se hodilo.A navíc ,když i Jindra veřejně přizná,že to bylo dobré ,tak to tedy už je co říct.Takže Renku opět pochvala za recept,Inka bodík a ...1***
22.9.2013 14:00 vložil Kamil Plíšek
Přátelé PROVOKATÉŘI, tohle vypadá na recept roku 2013 1***
22.9.2013 13:47 vložil Jindra Peřina
Musím přiznat, že to bylo dobré.
22.9.2013 13:24 vložil René Hlaváč
Tak to bych nevěřil že to tolik z vás zkusí :-))) 1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.