17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Většinou chodí ve dvou...
Většinou chodí ve dvou...
vloženo: 1.11.2020 11:35
autor: Josef Kouba

úlovky (svět)

Raritka z Maďarska
Raritka z Maďarska
vloženo: 21.6.2012 10:28
autor: Vojtěch Bednařík

trofeje

Zlatá rarita
Zlatá rarita
vloženo: 10.8.2018 09:27
autor: Antonín Pospíchal

zvěř v přírodě

Raději nerušit
Raději nerušit
vloženo: 13.4.2015 08:32
autor: Děda z lesa

zbraně

První pokus
První pokus
vloženo: 19.4.2016 22:43
autor: Jiří Pavlovský

fotopast

Kdo z koho?
Kdo z koho?
vloženo: 30.10.2020 20:35
autor: Jan Mikula

myslivecké umění

Můj první pokus v osmi letech
Můj první pokus v osmi letech
vloženo: 15.1.2017 18:11
autor: Matyáš Langmajer
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362783 hlasování fotek (60 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Drozdov 7.12.

Ulovily se dva divočáci a dva zajíci. Jedno z prasat se my podařilo ulovit kul. 6.5-57. Bylo to mé padesáté prase za pět let co provozuji myslivost se zbraní. Posezení s gulášem, bohatou tombolou a pasováním nového člena na myslivce se vydařilo. Lovu zdar.
vložil: Miroslav Komárek
vloženo: 8.12.2013 17:39
zobrazeno: 4149x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

10.12.2013 08:36 vložil lovec007
M.Komárek máš pravdu, ráno na nástupe som nebol, takže neviem aké ste dostali pokyny. Mali ste streliť všetko čo vystrčí rypák z húštiny, jedno či je to vedúca diviačica ale 15 kg diviača? Snáď tie pokyny nie sú tajné a prezradíš nám ich. som zvedavý
9.12.2013 19:33 vložil Pavel Berka
Drahý to kamaráde upřímné Lovu zdar. A pro rýpali, až budete platit takové škody jako v Drozdově tak budete taky říkat:" Mrtvé prase, dobré prase". A včil mě třeba sežerte! Takové moralizování bez znalostí poměrů prostě miluju.
9.12.2013 17:18 vložil Václav Boxan
Lovu zdar!
9.12.2013 12:31 vložil Tomáš D.
Je zcela zbytečné napadat bez znalosti pokynů jak kolega uvádí. V dnešní době Vám dají na státní správě povolenku na všechno. Velká prasata na společných lovech se povolují téměř všem. Těm, kterým se nepovolí na státní správě, těm se povolí po odvolání ministerstvem. Takže už konečně zanechte podobných narážek. Zcela běžně tu jsou vidět statné laně a muflonky v nejlepší síle, ale jak se střelí bachyně tak je zle. Dokud takové nesmyslné uvažování neskončí, tak nás ty prasata sežerou. Co mě osobně vadí na fotce více je kombinace zajíců a lovu na prasata. V tom smysl lovu nevidím.
9.12.2013 08:54 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!
9.12.2013 05:08 vložil Miroslav Komárek
Kdo stál ráno na nástupu tak ví jaké byly ráno pokyny a co se má lovit. Kdo tam nebyl tak ať si klidně rýpe. My co jsme tam byly tak víme své. Přejícím i nepřejícím lovu zdar.
8.12.2013 19:59 vložil Bohuslav Adámek
neslo udelat ten vyrad třeba na namesti, tam by se to taky pekne vyjímalo :D A vy povazujete zajice za selata?
8.12.2013 19:51 vložil pepa
Lovu zdar.
8.12.2013 18:54 vložil lovec007
jaromír hrdlovič prvý kus býva najväčší, na ten sa najlepšie strieľa. pochybujem že mali povolenú loviť aj dospelú diviačiu zver... Osoba na fotke má guľovnicu, neviem kto ulovil zajacov. Tí čo mali guľobroky?
8.12.2013 18:16 vložil Jaromír Hrdlovič
Od účastníků honu vím, že to byla 3-4letá bachyně. Opravdu se potřebuješ prezentovat s každým, i když jubilejním úlovkem ? Mluviti stříbro, mlčeti zlato.
8.12.2013 17:57 vložil René Hlaváč
Lovu Zdar!
8.12.2013 17:43 vložil Jiří Lengyel,starší
Jen se ptám,stáli Vám ti zajíci za to??
8.12.2013 17:42 vložil Jiří Lengyel,starší
Lovu zdar Mirku,jen,zase ta čeština.......

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.