17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj životní jelen
Můj životní jelen
vloženo: 25.12.2013 07:22
autor: Jiří Kopp

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 17.6.2014 13:16
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

***
***
vloženo: 6.4.2015 01:01
autor: Jaroslav Vlosovský

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 13.4.2016 07:57
autor: Děda z lesa

zbraně

Rytina schránky CZ 557,moje práce.
Rytina schránky CZ 557,moje práce.
vloženo: 14.4.2020 20:21
autor: Stanislav Satoria

fotopast

ako by ich jedná mater mala...
ako by ich jedná mater mala...
vloženo: 4.5.2020 14:42
autor: pali1

myslivecké umění

 III.
III.
vloženo: 10.12.2019 17:03
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Zklamání

V červnu sme se nastěhovali do domku na samotě,který postupně opravujem,od samého začátku nám tu dělali společnost každé ráno 2 srny,někdy i večer,přes den byli pár metrů od domu v houští,každý den než šli holky do školy koukali na srny...26.12 v 10³⁰ hodin v zatačce na fotu zastavilo auto,z auta 1srnu střelil směrem k domu a druhou za běhu na jiný směr,to už musel vylézt z auta....holky vše viděli,bohužel ač sem velký fanda myslivosti tak po utěšení holek sem jim musel vysvětli že i mezi myslivcema sou hovada a pytláci ,pánové byli oba v zeleném,padli 4 rány,řekl sem jim své to je jasné ale nic s tim neudělam,srny hodili celé a bez označení do auta a odjeli,tak takle páni my... zkurvili mim dětem svátky!!
vložil: doupovský vlk
vloženo: 28.12.2024 09:55
zobrazeno: 6338x
hodnocení: 1 hlasů



Komentáře:

29.12.2024 22:33 vložil doupovský vlk
Jo mě je to taky líto,hlavně proto že jsem zjistil že to hovado co má i hovězí příjmení ,byl kdysi v zastupitelstvu obce q co je horší tak i lesní hospodář!!! Jako lesního hospodáře ho nakonec pro lajdáctví a neplnění povinností jako hospodáře odvolali a to všemi hlasy,obci zařídil sankce z neplnéní,zda je obec dostala či ne nevim,každopádně je hnus že se vůbec na post hopodáře dostal,a věřte že se chová jako by mu tu vše patřilo a nikdo na něj nemá...snad jednou tvrdě narazí...
29.12.2024 11:08 vložil marie stanikova
to je mi líto
29.12.2024 11:02 vložil Jiří Kopp
Dá se to postihnout oznámením na PČR pro trestní čin pytláctví. Fotografií máte tak nebude problém dohledat majitele vozidla a konat dle zákona. Dále to řešit před kárným senátem okresního mysliveckého spolku a pokud bude prokázáno pochybení z výkonu práva myslivosti doživotně takové myslivce vyloučit ze svých řad a odebrání loveckého lístku.
28.12.2024 19:17 vložil Miloslav Míšek
Tohle se nedělá,snad ji to došlo.
28.12.2024 13:38 vložil Jan Zimolka
PRASATA v lidské podobě Nedá se to nějak postihnout?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.