17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daněk
Daněk
vloženo: 22.10.2015 16:13
autor: Osvald Kotrnec

úlovky (svět)

Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
vloženo: 14.7.2020 19:46
autor: hubertushk

trofeje

***
***
vloženo: 6.4.2015 01:01
autor: Jaroslav Vlosovský

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 11.9.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

Přestavba jednušky ZBK 110
Přestavba jednušky ZBK 110
vloženo: 15.3.2012 13:27
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

Ta se povedla....
Ta se povedla....
vloženo: 12.1.2016 00:28
autor: Luděk Kubánek

myslivecké umění

srnček
srnček
vloženo: 18.3.2014 19:48
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760980 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362827 hlasování fotek (31 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

bažantnice Loučeň

vložil: Václav Stárek
vloženo: 29.12.2011 13:49
zobrazeno: 4186x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

30.12.2011 08:11 vložil Pavel Kessler
Omlouvám se, ale když sem tento komentář psal tak jsem si neuvědomil, že je přihlášen můj syn, který opravdu ještě myslivec není. Ale jinak to bylo moje vyjádření.
30.12.2011 07:37 vložil Jaroslav Vlosovský
Pane tomáši kesslere. Souhlasím s vámi,ale nevím. Vy jste myslivec? A na hon chodíte jako co ? A nevím co máte na mysli do MS. Kde to je ? A proč se k tomu nevyjádřil Pavel,který říká,že to s myslivostí nemá nic společného. Já si myslím, že je to vše zejména o organizaci a o lidech. A pane Stárku lovu zdar!!!
29.12.2011 21:43 vložil Pavel Hruby
jen mě zajímal Váš názor.Už je mi to jasné,no divoké to nejsou,to je pravda,ale většinou lítají opravdu dobře a vysoko,nicméně s divokou populací se to srovnat asi nedá.Přeji Vám také mnoho mysliveckých zážitků a úspěchů.Myslivosti Zdar
29.12.2011 21:38 vložil tomáš kessler
Pane Hrubý věřím tomu, že v Loučni to mají krásně zorganizovaný a, že to je nádherný zážitek. Já už několik let jezdím na hon do MS, kde žije pouze divoká populace. Loví tam ročně přibližně 70 kohoutů. A proto si myslím, že je to rozdíl, když se do toho řeže hlava nehlava a nebo když si pěkně kohouta vyšlápnete, který to veme pěkně po větru a řada střelců nemá šanci. Osobně jsem nechtěl nikoho kritizovat s vám přeji mnoho mysliveckých zážitků.
29.12.2011 19:21 vložil Pavel Hruby
Pavle,proč si myslíte,že to s myslivostí nemá nic společného?Osobně jsem se tohoto honu nezůčastnil,nic méně jsem na Loučeni byl několikrát a nepřipadlo mi,že by ten hon neměl nic společného s myslivostí.Vždy to pro mě byl hezký zážitek.Nesrovnatelný s tím,co vidím všude okolo.
29.12.2011 18:31 vložil Pavel Kessler
Něčeho podobného jsem se taky zúčastnil, ale nemá to nic společného s myslivostí.
29.12.2011 14:00 vložil Pavel Hruby
Lovu Zdar,super výřad.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.