17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Opravdu lovecké štěstí
Opravdu lovecké štěstí
vloženo: 10.7.2012 22:02
autor: Martin Staník

úlovky (svět)

Lovu zdar!
Lovu zdar!
vloženo: 20.9.2019 06:14
autor: NH

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 6.7.2017 20:35
autor: Blanka Klatovská

zvěř v přírodě

Čerstvě vytlučeno
Čerstvě vytlučeno
vloženo: 10.9.2019 08:59
autor: Děda z lesa

zbraně

Moje babky z Ferlachu
Moje babky z Ferlachu
vloženo: 13.1.2017 14:42
autor: jan koštoval

fotopast

niekoľko fotiek z rána.....3
niekoľko fotiek z rána.....3
vloženo: 9.12.2019 11:54
autor: pali1

myslivecké umění

diviak
diviak
vloženo: 21.3.2018 21:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 21 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dosled

Předem se omlouvám,že liška neleží na pravém boku.Byla by to nepěkná fotka.Večer jsme vyrazili s Radkem na čekanou.Již se stmívalo a padla rána.Po setmění u auta mě Radek sdělil,že střílel na lišku,ale na nástřelu není.Domluvili jsme se, že se tam ráno s jezevčíky podívám.Ráno jsem provedl dosled,liška ležela 25 metrů od nástřelu.Blahopřeji Radkovi za dobrou ránu a jezevčíkům za úspěšný dosled.
vložil: Vítězslav Rebl
vloženo: 21.8.2013 11:50
zobrazeno: 3177x
hodnocení: 9 hlasů



Komentáře:

23.8.2013 23:43 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
23.8.2013 07:48 vložil Tomáš Z.
Lovu zdar.
22.8.2013 21:05 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
22.8.2013 07:28 vložil Jan K.
Kašli na to Víťo je to jedno hlavně ,že rezavá leží.Psal si,že by to nebyl pěkný pohled,ale fotka je udělaná tak,že jde vidět výstřel nahoře kdyby ležela na pravém boku tak ten vstřel ani nepostřehneš v tom hustým kožichu,strčil by si tam malíček je jedno jakou je to ráží,neměl jsem tam nic psát promiň.Proč ta identita ?-nejde o to kdo se jak jmenuje,ale spíš o obsah,nepřeji si být jmenován je na tom něco špatného?
22.8.2013 06:33 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
21.8.2013 21:41 vložil Vítězslav Rebl
Zítra jedu na dovolenou,lišku vykopávat nebudu,ale jak se vrátím,zeptám se Radka,na ráží.Mohl bych se zeptat.Proč se schováváte pod otazníkem a nevložíte své jméno a příjmení na stránky?
21.8.2013 18:15 vložil Jan K.
Milý kolego vůbec nepochybuji,že po 21 letech umíte správně fotit ulovenou zvěř.Zdálo se mi z fotky,že je výstřel nahoře,pokud se pletu tak promiňte a chtěl bych teda vidět ten výstřel musí být jak talíř,mohu se zeptat na ráži ve vší ústě k Vám?
21.8.2013 16:45 vložil Vítězslav Rebl
Kolego,může to tak vypadat,když se na fotku podívám,ale myslivost již provozuji 21 let a při focení si na to dávám pozor.Příště na výstřel dám větvičku.
21.8.2013 16:22 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
21.8.2013 14:10 vložil Jan K.
Lovu zdar,kolego,ale připadá mi,že kmotřička leží na vstřelovém boku a výstřel má za lopatkou z pohledu fotky z vrchní strany pokud mě zrak neklame.Ale možná se pletu to není důležité spíš si myslím,že jste v té euforii na ten správný bok zapomněli není liž pravda?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.