17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Moje letošní raritka
Moje letošní raritka
vloženo: 17.7.2014 07:08
autor: Arnošt Bárta

úlovky (svět)

Přímorožec šavlorohý - Oryx
Přímorožec šavlorohý - Oryx
vloženo: 11.3.2014 11:07
autor: Anežka Pučálková

trofeje

Kamarádův raritní
Kamarádův raritní
vloženo: 27.7.2016 15:40
autor: karel marek

zvěř v přírodě

Schengenská dohoda I.
Schengenská dohoda I.
vloženo: 12.1.2020 10:07
autor: Jiří Netík

zbraně

Hirsch III.
Hirsch III.
vloženo: 19.4.2015 10:27
autor: Karel Obrtál

fotopast

budúci kráľ...
budúci kráľ...
vloženo: 9.7.2019 12:50
autor: pali1

myslivecké umění

*
*
vloženo: 15.7.2016 20:17
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760974 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362805 hlasování fotek (9 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

letošní

bodové hodnocení: 131 CIC
váha: 18 kg
věk: 6 let

vložil: myslivec
vloženo: 26.8.2014 17:05
zobrazeno: 11383x
hodnocení: 24 hlasů



Komentáře:

26.7.2024 19:15 vložil Michal Conkar
Dodatočne Lovu zdar! Trofej takéhoto srnca aj na stene dostatočne reprezentuje kvalitu revíru a zveri v ňom, takisto svedčí aj o správnej starostlivosti o zver. V revíri si už svoje zrejme odslúžil(vek tri roky uvádzaný Lengyelom je úplný nezmysel). Navyše je prístupný omnoho širšiemu okruhu obdivovateľov.
25.7.2021 16:30 vložil Jaroslav Hrabinec
Lovu Zdar !
14.9.2014 22:53 vložil Jiří Lengyel,starší
Radek,domníváte se snad,že tento srnec ve třech letech zanechal již mnoho potomků,to nemyslíte vážně,a i když,tak srnce raději ani nelovte,uděláte jen škodu......
8.9.2014 18:56 vložil Radek
Srnce takovéto hodnoty rozhodně LOVIT!!! je to vrchol chovnosti a o to nám přeci jde.Srnec za sebou nechal již mnoho dobrých potomků. Jen pan závistivec bulkač a paličkáč HORÁČEK by srnce nechal až by byl starej zpátečník a trofej žádná.
27.8.2014 22:28 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
27.8.2014 18:06 vložil Zdeněk Urban
Kapitálního srnce určitě lovit, je to cíl chovu. Ale ve zralém věku, když už má v dané lokalitě svoje nástupce.
27.8.2014 08:35 vložil Miroslav Šteffek
Lovu zdar!
27.8.2014 05:38 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
27.8.2014 00:47 vložil Jan Horáček
Je to kapitální srnec a otázka zda lovit, či nelovit určitě mnohdy padne. Ale když otázku formulujeme třeba takto: "Je užitečnější v honitbě nebo doma na zdi?", jistě mnozí z nás odpoví správně. K čemu je mi na zdi? K chlubení? Lovu zdar.
26.8.2014 23:51 vložil Miroslav Hruška
Samozrejme lovu ZDAR!
26.8.2014 23:37 vložil Miroslav Hruška
A co jste pánove ulovili Vy neomylní kritici?
26.8.2014 22:04 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
26.8.2014 19:43 vložil Zbyněk Oliva
LOVU ZDAR!
26.8.2014 19:35 vložil Jiří Lengyel,starší
Zdeněk Urban-to samé.....
26.8.2014 17:52 vložil myslivec
no 5 má určitě spíš 6 je to svatební srnec určitě takového srnce neulovím
26.8.2014 17:43 vložil Zdeněk Urban
Srnec dobrý, ale ulovený předčasně, zřejmě na začátku odlovu, podle zbytků zinmí srsti. Podle věnečkovitých růží a tmavě zbarvené hlavy (viz. sekce trofeje) se mi věk 6 let vůbec nezdá. Dobrý hospodář nechá takového srnce projít říjí, a potom uloví, pokud je tak starý, jak je uvedeno. Takže lovu zdar, ale pouze ze slušnosti.
26.8.2014 17:09 vložil Milan Flora
Lovu Zdar! Moc dobrý srnec.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.