17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Dobrý jelen
Dobrý jelen
vloženo: 25.9.2017 16:03
autor: Václav Hlaváček

úlovky (svět)

Raritné zlato
Raritné zlato
vloženo: 3.5.2017 08:37
autor: NH

trofeje

stříbrný a raritní-detail srnce
stříbrný a raritní-detail srnce
vloženo: 1.4.2012 00:18
autor: Zdeněk Urban

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 14.2.2017 03:57
autor: Jaroslav Vlosovský

zbraně

MAJÍ SVÉ KOUZLO.
MAJÍ SVÉ KOUZLO.
vloženo: 31.7.2014 04:09
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Jelen Šumava
Jelen Šumava
vloženo: 10.2.2012 15:12
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

Kde že ty loňské sněhy jsou...
Kde že ty loňské sněhy jsou...
vloženo: 17.2.2020 13:08
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Večerní čekaná - psíci.

Nejdřív vylezl na újeď jeden, měl jsem je obeznané tak jsem na nic nečekal a vystřelil. Po brokové ráně zůstal v ohni, rychle přebíjím a čekám jestli se náhodou nepůjde podívat druhý co se děje (dělají to tak). No nebyl to samotář, za pár vteřin vylezl druhý, snažím se zamířit, málem si ztrhnu ránu, uklidňuji se znovu zamířím psíku přímo na plec a zazní rána. Přebíjím poslední třetí brokový náboj a kontroluji psíka jak odkazuje. Kontroluji i prvního, ještě chvílí posedím a už jsem u nich vzdávám jim poctu, dávám si úlomek a děkuji sv. Dianě za překrásný zážitek. Lovu zdar!
vložil: Magnum.
vloženo: 22.9.2011 10:51
zobrazeno: 3711x
hodnocení: 57 hlasů



Komentáře:

26.9.2011 08:35 vložil Tomáš Kraus
Lovu Zdar! Moc pěkná fotka!
23.9.2011 08:48 vložil Magnum.
Lovcův dík. S aranžováním jsem si hrál asi 20min. neměl jsem kam spěchat. Spousta chlapů u nás focení neuznává, nemá na to čas atd. Až budu starej, nebudu moct chodit ven, tak budu mít jen tyhle fotky, oni budou mít ho... Jinak všem co tuto šelmičku ještě neulovily a moc po ní touží přeji do budoucna lovu zdar.
23.9.2011 08:41 vložil René Hlaváč
Vše už napsali kolegové.Lovu Zdar!
22.9.2011 21:39 vložil Nikola Rýdl
Lovu Zdar!!!! Krásná fotka, výborná prezentace!!!!
22.9.2011 21:16 vložil František Mlčoch
Veliké Lovu Zdar!Super úlovky a fotka.Bod..
22.9.2011 21:16 vložil Petr Chloupek
Pěkní psíci a nádherná fotka a prezentace úlovků. Upřímné Lovu zdar!! :)
22.9.2011 19:35 vložil Roman Dostál
Moc pěkná fotka.Lovu zdar.
22.9.2011 18:40 vložil Zdenek Š v o m a
Lovu zdar! Dobrá fotka.
22.9.2011 14:51 vložil Milan Vrána
Milane, ani o tom nevíš a až ho tam několik let máš...
22.9.2011 13:37 vložil Milan Flora
Lovu Zdar!!! Parádní výřad, moc pěkná fotka. Je to od Vás k nám "jen" cca 100 km a v našem revíru se psíci ještě neobjevili, ale oni dřív nebo později dorazí...
22.9.2011 12:27 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar, moc pěkný snímek. U nás jsem psíka ještě neviděla.
22.9.2011 12:23 vložil tomas baca
přeji lovu zdar a jen tak dál v lovu této škodné
22.9.2011 12:02 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
22.9.2011 11:33 vložil Ondřej Giecek
Dobrá prezentace 1*!!!
22.9.2011 11:21 vložil Terka Apeltová
Lovu zdar!!!!Krásná fotka!!!!
22.9.2011 11:02 vložil Lubomír Stejskal
Lovu zdar! Dobrý lov a krásná fotka! 1*

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.