17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen 200,6 bodů CIC
Jelen 200,6 bodů CIC
vloženo: 27.1.2013 11:32
autor: Aleš Náhlý

úlovky (svět)

Kamčatka 2016
Kamčatka 2016
vloženo: 3.6.2016 10:14
autor: Aleš Náhlý

trofeje

Dnes dokončení
Dnes dokončení
vloženo: 9.4.2015 08:31
autor: Miloslav Šlapanský

zvěř v přírodě

siesta
siesta
vloženo: 30.4.2012 06:28
autor: Vít Hlavica

zbraně

Kulový troják Merkel
Kulový troják Merkel
vloženo: 6.1.2019 03:40
autor: jan chadt

fotopast

Odpolední návštěva
Odpolední návštěva
vloženo: 17.4.2014 11:38
autor: Honza

myslivecké umění

Černý rytíř
Černý rytíř
vloženo: 15.1.2012 09:29
autor: Petr Chloupek
Statistika
  • 243694 fotek (0 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363077 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jedni z mých siků 2009.

vložil: Stanislav Hnilica
vloženo: 7.1.2012 18:06
zobrazeno: 2827x
hodnocení: 4 hlasů



Komentáře:

9.1.2012 08:53 vložil Jakub Grundman
Neuvěřitelné co může mysl. hospodář vyplodit z hlavy. Myslivost je o přemýšlení a né o plácání hoven!!! Promintě za vulgarismus,ale ta hloupost úplně čiší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8.1.2012 17:54 vložil R V
Lukáši, všude neplatí zásada 3 laně a 3 kolouchy!!! A v oblsti kde se vyskutuje jelen lesní(evropský) nechť je dílo dokonáno, ale o tom tady nikdo nemluvil!!!
8.1.2012 17:14 vložil Lukáš Vápeník
Osobně si myslím, kdo chce siku v honitbě,jeho věc,ale můj názor je ten, že pokud je v honitbě zvěř jelena evropského, sika japonský tam nemá co dělat. Důvodů je mnoho a mnoho o tom hovoří praxe.
8.1.2012 17:07 vložil Lukáš Vápeník
Lovu zdar! Dobrá kolekce, předpokládám, že na počet 3 trofejí jste ulovil nejméně 3 laně a 3 kolouchy. Pokud ne, jste pouhý trofejář.
8.1.2012 13:11 vložil patrol
Pane Houdek, proberte se, Vás bych vyhubil. Je to krásná zvěř, a kdo poznal její lov a život, tak nemůže být názoru jako jste zde vznesl. Zamyslete se nad tím co píšete.To že je zde podle některých takzvaně nepůvodní nemůžeme obzlášť v současné době brát na zřetel, protože by jsme musely vyhubit 70% druhů zvěře, protože většina je také nepůvodní.
8.1.2012 12:24 vložil R V
Přesně Václave a ostatní prominou, tohle napíše vypatlaná hlava... Myslím komentář p. Houdka
8.1.2012 11:45 vložil Václav Pašek
Jestli by nechtěli vyhubit lidé jako vy, pane Houdek! Každý může chovat snad něco jiného a líbit se mu mohou také úplně jiné věci :)
8.1.2012 11:20 vložil radek houdek
preji lovu zdar. ja osobne jsem na siky uplne alergicky! nesnasim je jako zver ani se mi nelibi. ostatni zver se snazim chovat ale tohle kdyby se dostalo do honitby kde delam mysliveckeho hospodare tak bych se ji snazil vyhubit.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.