17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jirkuv lončák
Jirkuv lončák
vloženo: 27.11.2020 06:16
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 7.6.2018 12:43
autor: Michal / admin /

trofeje

Trofej jelena z úlovků
Trofej jelena z úlovků
vloženo: 24.11.2016 13:52
autor: Ondřej Tomek

zvěř v přírodě

Černí rytíři
Černí rytíři
vloženo: 4.2.2013 14:59
autor: Roman Těšínský

zbraně

Vánoční přání
Vánoční přání
vloženo: 21.12.2018 19:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

pastier
pastier
vloženo: 16.11.2012 17:15
autor: ivan

myslivecké umění

Když jsem na náledí zlomil pažbu
Když jsem na náledí zlomil pažbu
vloženo: 24.2.2017 06:15
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760955 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362729 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Tentýž jelen po zhasnutí

vložil: Jaroslav Otava
vloženo: 30.8.2011 22:11
zobrazeno: 3665x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

2.9.2011 16:06 vložil Jaroslav Otava
Tu fotku jsem sem dal,protože na ní jde jelen vidět mnohem lépe,než na té předešlé.Jen neprošel úpravami,je vyfocen tak jak jsem ho tam nalezl ...
1.9.2011 20:33 vložil Jan Kitzberger
To Molnár: Fotku vidím, jen nechápu, proč je tu tato fotka, když s poctami a se vším všudy je autor zvěčněn před ní..;-)
31.8.2011 16:36 vložil Jaroslav Otava
Lovcův dík!A jak jste zde již někteří uvedli,je to fotka ,,okamžiku",takže ne každému se jistě bude líbit a ne každý ji bude chápat.Ale každý máme názor ...
31.8.2011 16:35 vložil Vojtěch Molnár
To Kitzberger: Kolego kdyby jste se podíval o fotku nazpět, tak zjistíte, že tam ulovený jelen leží jak má a jsou mu náležitě uděleny veškeré pocty, jak se sluší a patří. Nevidím důvod jsem tuto fotku nedát! Ještě jednou Lovu Zdar!
31.8.2011 14:50 vložil Jan Kitzberger
Pánové nezlobte se na mě, ale často se tady pranýřují ostatní za to, že je zvěř vložena ve špatné sekci, že jí lovec nevzdal poslední pocty a teď většina píše, že je to kouzlo atmosféry? Trošku se nad sebou zamyslete.. K úlovku Lovu zdar..!
31.8.2011 14:13 vložil Vojtěch Molnár
Souhlas s pány podemnou. Mé první fotky po lovu vypadají takto. Vždy si chci zdokumentovat kus, jak jsem jej našel, bez toho abych sním jakkoli manipuloval třeba i když leží na levém boku bez posledního hryzu. Lovci srdečné Lovu Zdar!
31.8.2011 13:46 vložil Libor Knap
Lovu Zdar...
31.8.2011 13:46 vložil Libor Knap
Pro p.Pořádka: Ta fotka ukazuje realitu když zvěř zhasne.Nic umělého a naranžovaného. A taky by jste mohl napsat aspoň Lovu Zdar.
31.8.2011 12:10 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
31.8.2011 12:07 vložil Jaroslav Novák
Dobrý den, souhlasím s p. Vilšerem. Z fotky čiší krása okamžiku a lze si z ní představit pocit lovce naleznuvšího "svého" jelena. Lovu!
31.8.2011 11:17 vložil Tomáš Dvořáček
Lovu zdar
30.8.2011 23:53 vložil Petr Pořádek ml.
Nezlob se, ale na této fotce nevidím nic pěkného

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.