17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj druhý muflon
Můj druhý muflon
vloženo: 20.11.2015 17:11
autor: Petr Jeglík

úlovky (svět)

Sibiř
Sibiř
vloženo: 1.9.2017 20:46
autor: František Strnad

trofeje

Kamarádův raritní
Kamarádův raritní
vloženo: 27.7.2016 15:40
autor: karel marek

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 9.10.2012 08:32
autor: Marek Drha

zbraně

Přestavba jednušky ZBK 110
Přestavba jednušky ZBK 110
vloženo: 15.3.2012 13:27
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

Daněk
Daněk
vloženo: 22.2.2018 19:26
autor: Aleš Náhlý

myslivecké umění

JELEŇ
JELEŇ
vloženo: 29.2.2012 16:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (0 dnes)
  • 8552 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Liška

Tenhle měsíc už čtvrtá a hlavně skvělá práce pejsků.
vložil: Sýkora Václav
vloženo: 23.12.2011 12:00
zobrazeno: 2893x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

28.12.2011 20:46 vložil Pavel Vejsada
Lovu zdar a jagům zdar
25.12.2011 09:53 vložil Sýkora Václav
Na fotky jsem se dívala jsou pěkné.Přeji vám a vašemu pejskovi hodně mysliveckých zážitků.Jagům zdar
24.12.2011 16:10 vložil Jakub Steinocher
Abych to uvedl na pravou míru, koukněte se do mých fotografií a uvidíte jak jsem to myslel, lidem kteří nazývají jagoše bezmozkem se vysmívám a jsem stejného názoru jako vy. S Vaším synem se z nám ze studií na lesnické škole, takže on určitě pochopil jak jsem to myslel. Já bych určitě neurazil toto plemeno, jen se mi líbí přídomek, který mu dali myslivci, kteří například v životě neměli loveckého psa. Jak říkáte paní Sýkorová, Jagům Zdar ...
24.12.2011 13:51 vložil Sýkora Václav
Pane Steinochere bezmozek možná tak před několika lety.Po skušenosti z jiníma plemenama je pro mě a spoustu jiních jag nejlepší pomocník při lovu černé,škodné a dokonce někteří jedinci dokážou skvěle aportovat.Je to plemeno odhodlané vykonat svoji práci na sto procent aby udělal radost svému pánovi.Ten kdo poznal jaga při práci a přídil si ho už by jiného nechtěl.Jaký pán takový pes.Myslím si že tenhle název bezmozek si tohle plemeno už dávno nezaslouží.Přeju hodně mysliveckých a kinologických zážitků v roce 2012.Jagům zdar.....Sýkorová
24.12.2011 13:13 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
24.12.2011 11:45 vložil Jakub Steinocher
Pořádku, neboj, ty o ně jednou taky přijdeš !
24.12.2011 11:34 vložil Petr Pořádek ml.
Steinochere jednou ti něčí bezmozek ukousne koule!
23.12.2011 17:32 vložil Fergus
Lovu Zdar,,
23.12.2011 14:57 vložil Michal Filip
Lovu Zdar!!!
23.12.2011 14:14 vložil Jakub Steinocher
Lovu s Bezmozky Zdar !
23.12.2011 13:21 vložil Sýkora Václav
nemužu se dát každou fotku :) ty nejsou vyfocený.
23.12.2011 13:19 vložil Tónek
Lovu....
23.12.2011 13:18 vložil Luboš Pícha
Lovu zdar... (a kde máš ty další tři Véno ?)
23.12.2011 12:07 vložil Jiří Lengyel,starší
Lovu zdar...(ta vypadá...)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.