17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Dosažení vrcholu myslivosti pod pramenem Moravy
Dosažení vrcholu myslivosti pod pramenem Moravy
vloženo: 13.9.2019 11:50
autor: Jaroslav Klemsa

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 24.4.2019 10:42
autor: Michal / admin /

trofeje

Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
vloženo: 17.10.2014 10:51
autor: Pavel Číp

zvěř v přírodě

ukecaný šéf
ukecaný šéf
vloženo: 6.10.2017 19:25
autor: Rastislav Rejko

zbraně

PRO RADOST.
PRO RADOST.
vloženo: 3.12.2018 03:02
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

*
*
vloženo: 31.5.2018 13:42
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

Diviak...
Diviak...
vloženo: 9.3.2013 22:26
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761019 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363032 hlasování fotek (62 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

dnes v 6:17

zdravím tak dnes se zadařilo sice až na podruhé ale přeci jen ta liška byla hluchá nebo nevím po první ráně popošla 20 metru dál ani ne a začala chytat myši tak jsem ji dal druhou a ta už platila
vložil: myslivec
vloženo: 5.10.2012 09:39
zobrazeno: 4797x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

7.10.2012 17:37 vložil Jiří Lengyel,starší
Pane Vrána,nechtěl jsem tuto fotografii nijak komentovat až jsem si přečetl Váš komentář....Co Vám pan Hušek udělal,když jste"vypěnil" způsobem,který se do party slušných myslivců absolutně nehodí?Pokud čtu,nevidím sebemenší náznak negace v příspěvku pana Huška,přečtěte si ještě jednou co napsal,možná se i omluvíte,pokud Vám omluva něco říká......Vzledem k Vašemu věku bych očekával trochu slušnosti jeden k druhému......
7.10.2012 11:45 vložil Jakub Hušek
Tak mi to nedalo a musel jsem se podívat, kdo že to je ten pan Vrána-jen matně jsem si cosi vybavoval... Teď už mi to je jasné. Já jsem onehdá urazil Vaši ješitnost a nevědomost nad Vaším divočákem. Tak už vím, odkud vítr vane a proč taková vzteklá reakce na nulový podnět. No jo no, lidé jsou různí...P.S.: Omlouvám se "myslivcovi" za diskuzi u jeho fotky a další šíření "zlé atmosféry", ale myslím, že je diskuze poučná i pro ostatní, kteří so o panu Vránovi alespoň udělají "obrázek". Odchylka od racionality a neadekvátní reakce na podnět jsou totiž zpravidla typickým projevem u lidí s nadměrnou sebedůvěrou a sebestředností (vysoká míra vlastního ega). Pane Vráno, měl byste se nad sebou zamyslet...Pokud byste s tím potřeboval nějak pomoci, kontaktujte mě v soukromé poště; na fakultě jsem dělal zkoušku z obecné i vývojové psychologie a něco o tom vím:-)
7.10.2012 11:19 vložil Jakub Hušek
Vážený pane Vráno. Za tou mou "kritikou" je úsměvný smajlík. Nemyslel jsem to rozhodně špatně (Petr Jurásek mou "kritiku" očividně pochopil), vyjádřil jsem se v tom duchu, že chápu, že jde o momentku z nástřelu, takže je vše OK. Máte asi velký problém s chápáním některých věcí a vzhledem k Vaší reakci pevně věřím (a doufám), že jste pod bedlivým dohledem svého psychiatra:-)S pozdravem závistivej chytrolínek
7.10.2012 06:35 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
6.10.2012 21:26 vložil František Zapalač
Lovu zdar!
5.10.2012 22:40 vložil Jakub Hušek
Trefa na tu dálku dobrá, fotka mohla být lepší, i když na druhou stranu je mi jasné, že je to momentka z nástřelu. Takže vlastně vše OK :-) Lovu zdar!
5.10.2012 18:06 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
5.10.2012 10:53 vložil myslivec
308 win spce 11,7g. udělal jsem 166 kroku poctivejch
5.10.2012 10:14 vložil Přemek Majer
Lovu zdar!! Na jakou vzdálenost, není moc rozstřelena a jakou ráží. Děkuji za odpověď.
5.10.2012 09:59 vložil myslivec
lovu dík
5.10.2012 09:53 vložil Miroslav Franěk
Dobrá trefa,Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.