17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zlatý, 192,26 bodů
Zlatý, 192,26 bodů
vloženo: 28.10.2017 07:51
autor: Svatopluk Huličný

úlovky (svět)

Maďarsko 2013
Maďarsko 2013
vloženo: 3.2.2014 17:42
autor: Karel Maršík

trofeje

Dnešní úspěšné ráno.
Dnešní úspěšné ráno.
vloženo: 25.9.2017 11:00
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Strom je můj.
Strom je můj.
vloženo: 6.3.2015 08:33
autor: Děda z lesa

zbraně

Moje babky z Ferlachu
Moje babky z Ferlachu
vloženo: 13.1.2017 14:42
autor: jan koštoval

fotopast


''Modelka'' :)
vloženo: 14.9.2012 20:45
autor: Petr Hudeček

myslivecké umění

 III.
III.
vloženo: 10.12.2019 17:03
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243637 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362797 hlasování fotek (1 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dnešní srnec

Srnce jsem obeznal týden před začátkem sezóny.Po 16.5.jsem mu věnoval čtyři vycházky.Srnec se zdržoval v lokalitě, kde není žádný posed tak to bylo pouze o šoulání.Dnes jsem se k němu dostal na 60 metrů a zbytek už nebyl problém.
vložil: Kamil Kolb
vloženo: 19.5.2011 22:34
zobrazeno: 5075x
hodnocení: 40 hlasů



Komentáře:

22.5.2011 11:22 vložil Tomas Chromy
LOVU ZDAR...Dobrá rarita.Takové srnce mám nejraději...
22.5.2011 11:16 vložil Tomas Chromy
LOVU ZDAR...Dobrá rarita.Takové srnce mám nejraději...
21.5.2011 16:31 vložil martin zamrzla
lovu zdar parádní trofej
21.5.2011 16:30 vložil martin zamrzla
lovu zdar parádní trofej
20.5.2011 23:26 vložil Jan Horáček
Rád se podívám na pěknou trofej, či pěkné video (zejména z naháněk na černou) a děkuji všem, kteří svá díla prezentují na zdejším webu. Sám ale nepatřím ke sběratelům trofejí a nemám ani potřebu případný úlovek prezentovat.
20.5.2011 22:20 vložil Kamil Kolb
Lovcův dík všem! p.s.Pro Jan Horáček Beru na vědomí a rád se nechám inspirovat, až zde nějakou vaší fotografii uveřejníte!
20.5.2011 19:29 vložil Jan Horáček
Trofej je opravdu pěkná, Kamile. Ale zhaslý srnec není podložka pod kulovnici. A ten úlomek za kloboukem je taky pěkné koště. Někdy méně znamená více a pravidlo říká - nejlépe třívýhonkový.
20.5.2011 19:11 vložil Zdeněk Křepčík
Lovu Zdar,supr trofej!
20.5.2011 19:10 vložil Zdeněk Křepčík
Lovu Zdar,supr trofej!
20.5.2011 16:26 vložil Kuba
LOVU ZDAR.
20.5.2011 15:34 vložil Ivan Procházka
Supr trofej ,LOVU ZDAR,.
20.5.2011 13:48 vložil Josef Vršan
Lovu zdar- dobrý srnec
20.5.2011 10:36 vložil Tomáš Dvořáček
Lovu zdar
20.5.2011 09:22 vložil Vojtěch Louda
Lovu zdar zajímavý srnec
20.5.2011 09:20 vložil Agent
Hm, trofej opravdu suprova! Lovu zdar. Ale kulovnice se mi nelibi
20.5.2011 08:40 vložil René Hlaváč
Dobrý srnec.Lovu Zdar!
20.5.2011 07:32 vložil Petr Sobek
Lovu zdar
20.5.2011 06:35 vložil Aleš Frančák
Lovu zdar !!!
19.5.2011 23:17 vložil Stanislav Lesk
Další dobrý srnec! Lovu Zdar !!!
19.5.2011 22:41 vložil Arnošt Bárta
To teda Lovu zdar k takovému srnci. Zajímavá raritka.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.