17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Tři jednou ranou
Tři jednou ranou
vloženo: 6.3.2016 11:52
autor: Milda Hájek

úlovky (svět)

Lišák při měsíčku
Lišák při měsíčku
vloženo: 26.2.2013 00:30
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Exkurze Maďarsko 2007
Exkurze Maďarsko 2007
vloženo: 17.2.2020 09:01
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Malá potvůrka
Malá potvůrka
vloženo: 2.5.2020 08:36
autor: Děda z lesa

zbraně

Luxus!
Luxus!
vloženo: 20.2.2012 16:53
autor: Michal Jaroš

fotopast

**
**
vloženo: 26.1.2020 10:36
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

.F.
.F.
vloženo: 21.1.2013 17:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363181 hlasování fotek (104 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Narodni vystava Ostrava 2011

Dobře to dopadlo!!
vložil: Bolek Jan
vloženo: 10.4.2011 21:03
zobrazeno: 1911x
hodnocení: 6 hlasů



Komentáře:

26.5.2011 21:06 vložil Bolek Jan
Važeny pane Plevak, ja mam psa pouze pro pracovni učely a že je dobra to se potvrdilo na posledni klubove vystavě v Hlučině. Do žadne party znamych a rozhodčich nepatřim , chovnost mam a že je to s 2x CAC a NV za to muže pouze fena a ne nějaky rozhodči.
16.5.2011 08:47 vložil Martina Bednářová
Pane plevák kdyby jste se podíval do mého profilu tak tam mám psíky s poháry. Ty poháry jsou všechny za práci psů ze zkoušek a různých memoriálů!!!! Z výstay tam nenajdete ani jeden!! Přeberte si to jak chcete. A souhlasím s p. Martínkovou, že házet všechny do jednoho pytle je pitomost. Cítím závist!!
11.5.2011 13:18 vložil Petra M
Nemůžete ovšem všechny házet do jednoho pytle. Někdo se na výstavě objeví opravdu jen kvůli chovnosti a má úspěch, o to větší radost. Když ten pes na to má, tak to ocenění dostane na jakékoli výstavě.
26.4.2011 20:42 vložil Radek Plevák
preferuji pracovní psíky , kteří "si na výstavu jen tak odskočí" , aby se ukázali a splnili povinnost při uznání chovnosti,když je takovej úspěch , klobouk dolů a gratulace, a neběhali od výstavy k výstavě , samo že si majitel vybírá jen tam kde má známé , aby uspěl , jinam si netroufnou , protože se bojí aby náhodou ... zkoušky jen našlapaných.... prostě sport, atd... ale zde se nechci pouštět do diskusí ....víme proč,tak se nezlobte děkuji
14.4.2011 19:55 vložil Martina Bednářová
Pane Plevák nevím co jste myslet tím sportem,ale po výstavách nechodíme ani já ani pan Bolek byli jsme to ze srandy vyzkoušet a holt oba jsme měli uspěch......!!!!
13.4.2011 21:45 vložil Radek Plevák
Dobrý den , přijměte gratulaci k úspěchu , můžete zveřejnit více info o fenečce ?? ..možná bude lepší vzkazem ..než se pouštět do trapných diskusí s lidma co neví , která páčka .-) a mají to jako sport... Děkuji
13.4.2011 09:43 vložil Petra M
o úspěchu jsem už slyšela a taky gratuluji :)
12.4.2011 14:38 vložil Martina Bednářová
Byl to super den. Jen se Kerča mohla dívat do foťáku a ty jsi mohl ty poháry postavit. Jinak ještě jednou GRATULACE!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.