17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Silvestrovský vysoce zlatý muflon
Silvestrovský vysoce zlatý muflon
vloženo: 31.12.2015 17:27
autor:

úlovky (svět)

Keď Diana praje.
Keď Diana praje.
vloženo: 10.7.2014 16:15
autor: Jan Chlpáň

trofeje

Dnešní oslava sv. Huberta.
Dnešní oslava sv. Huberta.
vloženo: 4.11.2017 17:44
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 13.4.2016 07:57
autor: Děda z lesa

zbraně

Nessmuk
Nessmuk
vloženo: 13.4.2016 20:07
autor: Miroslav Pixa

fotopast

Fešák
Fešák
vloženo: 1.2.2014 19:25
autor: Kateřina Kolářová

myslivecké umění

**
**
vloženo: 2.7.2016 09:18
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761020 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363042 hlasování fotek (72 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lesní traktor

I v sobotu musejí makat.
vložil: jelen58
vloženo: 17.5.2014 15:27
zobrazeno: 2226x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

25.5.2014 14:52 vložil Josef Meduna
V žádném případě jsem svým příspěvkem nechtěl znevážit práci lesníků. Jejich práci uznávám a nemám s tím problém. Vyjádřil jsem se pouze ke skutečnosti, která je reálná, ale hodnocena je pouze z jedné strany.
19.5.2014 23:00 vložil Pavel Mlynář
Ano, mate pravdu. Ta cesta vypadá.... asi tak jako kazda lesni cesta, po ktere se manipuluje drivi a do toho trosku zaprsi.... A ti raubiri a hornici v lese dosahli toho, ze kvalita drevni hmoty v CR neustale stoupa, plocha lesa neustale roste (vice jak 34% celkove plochy CR) a diverzita drevin se zacina pomalu blizit prirozenemu lesu.... ach jo, to je pruser, to je to tady uplne v prdeli.... Chlapi, nechte tech negativnich kecu, nebo to na tomto webu bude za chvili vypadat ja v zahulene hospode, kde je vsechno na hovno...
19.5.2014 22:55 vložil Pavel Mlynář
Ano, mate pravdu. Ta cesta vypadá.... asi tak jako kazda lesni cesta, po ktere se manipuluje drivi a do toho trosku zaprsi.... A ti raubiri a hornici v lese dosahli toho, ze kvalita drevni hmoty v CR neustale stoupa, plocha lesa neustale roste (vice jak 34% celkove plochy CR) a diverzita drevin se zacina pomalu blizit prirozenemu lesu.... ach jo, to je pruser, to je to tady uplne v prdeli.... Chlapi, nechte tech negativnich kecu, nebo to na tomto webu bude za chvili vypadat ja v zahulene hospode, kde je vsechno na hovno...
19.5.2014 16:58 vložil Milan Flora
Lesní horníci...
19.5.2014 09:26 vložil Franta
To je hrozné jak ty lesy"rabují"
17.5.2014 18:07 vložil Josef Meduna
Přesně tak, ta cesta vypadá strašně. Chtěl bych vidět zda bude cesta nějak upravena - srovnána po ukončení práce. Jestli to bude jako u nás, tak nikoliv. Po lese se nahání motorkáři a offrouďáci, ale takovéto poničení nikdo neřeší.
17.5.2014 17:58 vložil Jiří Lengyel,starší
Ta cesta vypadá......

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.