17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Rok 2012
Rok 2012
vloženo: 31.7.2020 18:55
autor: juraj krnan

úlovky (svět)

Kyrgyzstán 2018
Kyrgyzstán 2018
vloženo: 18.3.2019 22:34
autor: Petr Korbel

trofeje

Neoddělitelné
Neoddělitelné
vloženo: 15.3.2018 08:51
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Skok
Skok
vloženo: 21.1.2015 19:37
autor: zdenek spacek

zbraně

Lovecký tesák s damaškovou čepelí
Lovecký tesák s damaškovou čepelí
vloženo: 13.2.2016 11:34
autor: Karel Obrtál

fotopast

Na újedi 3
Na újedi 3
vloženo: 26.10.2017 19:13
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

Igor Pičulin - Slovinský malíř II.
Igor Pičulin - Slovinský malíř II.
vloženo: 23.7.2020 21:19
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243637 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362797 hlasování fotek (1 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Svíčková pro hladovce :-))

Sice je to foto z jiného soudku ale zde se to nyní hodí. V sobotu 10.05.2014 jsme s partou motorkářů jeli na výlet a zastavili se v jedné hospůdce (soukromém minipivivaru) a dali si tam malý oběd :-)))
Toto je dle majitele normální (běžná) porce, od nich prý host neodchází hladový :-)))
Po tomto malém obědu jsme ještě absolvovali prohlídku mini pivovaru a vydali se na další cesty. Toto byla svíčková s houskovým knedlíkem, já si dal polední menu což bylo vepřo, knedlo zelo - knedlíků mi tam dali 12, to prostě normální člověk jako já nemohl sežrat :-)))
vložil: Petr Šipon
vloženo: 20.5.2014 08:07
zobrazeno: 1840x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

21.5.2014 09:29 vložil Petr Šipon
Pro Klub provokatérů - jojo pro vás by to byl dobrý srázek. A doporučoval bych vám objednat si Vítkovské hodování, aneb oddávat se nemírnému pití a jídlu, dokud neklesnem :-))))
21.5.2014 07:28 vložil Kamil Plíšek
Jardové, to by bylo dobrý místo pro upořádání srazu Klubu PROVOKATÉRŮ tady z fóra :-) Petře díky za info.
21.5.2014 06:25 vložil Jaroslav Vlosovský
Že by pro mne..:-)))...1*
20.5.2014 22:32 vložil Petr Šipon
Jakube asi by jste byly všichni překvapení, protože pan majitel se může převlékat za násadou od lopaty a nebyl by tam ani vidět :-)))
20.5.2014 19:36 vložil Jaroslav Novotný
Tolik knedlíků dám max.do svíce nebo dobrýho guldy,ale se zelím tak 6-8,víc ani ránu.
20.5.2014 14:49 vložil Miloš Nejezchleb
Přeci normální porce pro nás dřevorubce.
20.5.2014 13:54 vložil Jakub Rybár
Hmm, toto už je obžerství, dokážu si představit postavu pana majitele (pivovaru) :-)
20.5.2014 13:08 vložil Petr Šipon
Kamile nemůžu tu napsat kde to bylo - to by byla reklama :-))) Ale pro pozornější dám nápovědu :-)) Na tácku pod lahví vedle zapalovače je název pivovaru, sice ne v celé kráse, ale vidět :-))) Jinak další nápověda - je to pivovar zakladatele našeho nejslavnějšího rodu - Vítkovců :-)))) (teda aspoň pro nás jihočechy).
20.5.2014 12:26 vložil Kamil Plíšek
Konečně porce pro pořádnýho chlapa :-) Jakže se ten pivovar jmenuje? 1***
20.5.2014 08:58 vložil Petra Štěpánková
1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.