17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daněk z letošní říje 2018.
Daněk z letošní říje 2018.
vloženo: 7.11.2018 12:37
autor: Stanislav Hnilica

úlovky (svět)

Estonsko
Estonsko
vloženo: 1.11.2017 07:32
autor: Václav Hlaváček

trofeje

jeleň
jeleň
vloženo: 3.10.2014 15:31
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

kuna
kuna
vloženo: 17.11.2012 23:29
autor: Dáša Vandasová

zbraně

Legenda
Legenda
vloženo: 13.6.2014 07:59
autor: Děda z lesa

fotopast

..tady hlídám já..
..tady hlídám já..
vloženo: 10.8.2016 18:19
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

sv.Hubert***
sv.Hubert***
vloženo: 12.10.2014 19:23
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761029 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363182 hlasování fotek (105 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

ulovené selata na kukuřičném poli

vložil: Miroslav Paluska
vloženo: 18.2.2015 17:58
zobrazeno: 4739x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

19.2.2015 23:31 vložil Jan Horáček
Tak to vám přeju pánové. Já takhle chodil na pole po kukuřici, kde bylo často buchtováno a nikdy nic. Ať jsem šel zvečera, před půlnocí, po půlnoci nebo nad ránem, nikdy jsem se s nimi nepotkal. A to se tam prý policajti na ně jezdili dívat, bylo to hned za vsí. :-) Jo, takové jsou lovy. Lovu zdar.
19.2.2015 06:33 vložil josef augustin
Lovu zdar.Také tak lovím,již několik let.Jsou to nepopsatelné okamžiky,které se vryjí do srdce a paměti každého myslivce,který loví šoulačkou.Ještě jednou Lovu zdar!
19.2.2015 05:47 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
18.2.2015 22:34 vložil Karel Kolář
Lovu zdar! Mazaný způsob lovu :-) taky jsem takhle dostal lončáka.
18.2.2015 20:35 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
18.2.2015 19:28 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
18.2.2015 19:20 vložil Aleš Pastorek
Lovu zdar!! Také tak lovím. Počkám, až vytáhnou na pole po kukuřici, nechám je cca. 1/2 hodiny až hodinu sbírat klasy a potom pěkně pomaloučku, žádné prudké pohyby je s dobrým větrem našoulám a lovím. Někdy to trvá třeba hodinu a půl, než se k nim dostanu na dostřel a několikrát to nebylo více, jak 20 metrů. Tu půl hodinovou až hodinovou pauzu jim nechávám z důvodu získání větší jistoty bezpečí v dané lokalitě. Myslím si, že tak trošku ztratí ostražitost a cítí se bezpečněji. Když jsem k nim vyrazil hned, jak se objevily, většinou jsem si je zradil. Je lepší chvíli počkat. Poslední tři měsíce lovím převážně tímto způsobem. Dokonce jsem takto střelil čtyři kusy na totálně zmrzlém sněhu, kdy byl každý krok slyšet hodně daleko. Takový lov jsem považoval za úplně nesmyslný a předem ztracený, ale podařilo se..... Co tam máš za optiku??
18.2.2015 18:11 vložil Miroslav Paluska
( 243 winchester ) rozhodl jsem se jít na prasata na pole po kukuřici,v 21.00. prasata už tam byli,bylo tam 11 selat stejně velké,atáhnul jsem variabl na 3ku zapnul bod,a šoulal k selatum. střílel jsem na 40kroku,obě selata prostřelena,od nastřelu cca 2m. Lovu Zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.