17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Stříbrný srnec
Stříbrný srnec
vloženo: 13.11.2012 23:39
autor: Radomír KULANDA

úlovky (svět)

cca 14 rokov
cca 14 rokov
vloženo: 24.9.2018 16:05
autor: NH

trofeje

Srnec k padesátce...
Srnec k padesátce...
vloženo: 28.6.2014 00:23
autor: František Mlčoch

zvěř v přírodě

Předčasný tok bažantů
Předčasný tok bažantů
vloženo: 13.2.2019 13:48
autor: Miroslav Franěk

zbraně

Legenda
Legenda
vloženo: 13.6.2014 07:59
autor: Děda z lesa

fotopast

...
...
vloženo: 26.5.2015 06:41
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

darček pre kamoša..
darček pre kamoša..
vloženo: 3.2.2016 16:29
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363186 hlasování fotek (109 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Hon Troubky

Bylo asi 8 střelců
vložil: František
vloženo: 18.1.2011 19:07
zobrazeno: 4559x
hodnocení: 25 hlasů



Komentáře:

19.1.2011 15:19 vložil bohuslav šeda
Radime také sem to tak myslel.
19.1.2011 14:03 vložil Radim Knot
Každý má možnost volby, jít nebo nejít na takový hon. Jinak provoz bažantnice je dost práce a nervů a taky obchod. Já si myslím, že ta zvěř má nějakou,byť nepatrnou šanci, aspoň chvilku. Takové kuře vychované na maso nemá šanci žádnou, vyroste, pak ho na jatkách zpracují a někdo si ho koupí. Tady je zvěř, která je ulovena ne "podřezána" a ještě se jedná o společenskou záležitost. Nehledě na to, že bažantnictví má v českých zemích tradici už několik století, tak nevidím problém. Ještě před druhou světovou válkou se mluvilo i za hranicemi Česka o bažantu českém...
19.1.2011 08:42 vložil Lukáš Kavečka
Já to vidím tak, v dnešní době co si budem nalhávat je ve volnosti drobné čím dál míň a když se to dělá dobře v bažantnici tak proč nelovit tam, stejně se tam ať dřív či později sejdem všichni jinak by jsme si ani nevystřelili a pokud žvěř létá a nestřílí se na zemi atd, tak nevidím problém v této myslivosti a pokud někdo jo tak co pak takové obory třeba???tj to sami jen záleží jak se to dělá.
18.1.2011 21:45 vložil František
Musím řící, pěšáci tam také vidívm ale těm se jen smějeme, že zvolili spravnou variantu jak prejit nase stanoviste. nevidim rozdil jestli si bazantu vylihnete 50 nebo 5000 je stim vetsi prace vic driny ale take to potom stoji za to. Rad tam jezdim kazdym rokem.
18.1.2011 21:03 vložil Tomáš Volf
Ano říkáte správně postřílet. Ani by sem se nedivil, kdyby na zemi.
18.1.2011 21:00 vložil bohuslav šeda
Když si jí odchovali tak si jí můžou i postřílet o tom to je . Ale úcta tam je také!
18.1.2011 20:52 vložil Tomáš Volf
Hmmmmm to jste páni myslivci to vám povím, každej se tu pouští do špatných fotek že tradice atd. atd. a že se tu loví zvěř, která je ze dvora a ne z přírody to se vám všem líbí!
18.1.2011 19:13 vložil František
Musím dodat, že toto je z volierových chovů. Takvyýchto honů je tam přibližne deset za rok a pokaždé se uloví minimálně 600-800 při velkém závěrečném až 1000 kusů
18.1.2011 19:10 vložil bohuslav šeda
Lovu Zdar tak to se vidí už málo kde!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.