17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Pan Zub
Pan Zub
vloženo: 1.4.2018 14:44
autor: punťacák

úlovky (svět)

Lovu zdar!
Lovu zdar!
vloženo: 20.9.2019 06:14
autor: NH

trofeje

Super srnec
Super srnec
vloženo: 27.6.2018 18:12
autor: jiří pečenka

zvěř v přírodě

Na naháňce,netrefil...
Na naháňce,netrefil...
vloženo: 31.1.2013 12:39
autor: Pavel Morávek

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 8.1.2016 11:48
autor: jirka krbeček

fotopast

Jelen Šumava
Jelen Šumava
vloženo: 10.2.2012 15:12
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

Glejt na krále honu
Glejt na krále honu
vloženo: 12.11.2017 08:23
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761023 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363070 hlasování fotek (27 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Ms. Podluží Moravská Nová Ves

vpravo vpředu, Kalužík Miroslav(nynější hospodář Ms. Luh) uprostřed Slávek Šimek, vlevo Laďa Hřebačka a dole Jirka Šteflovič
vložil: Radomír Salajka
vloženo: 9.8.2020 09:44
zobrazeno: 3019x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

28.6.2021 15:33 vložil Rudolf Brustmann
Posílám adresu.Brustmannr@seznam.cz
28.6.2021 15:30 vložil Rudolf Brustmann
S Mirkem Kalužíkem jsem sloužil V Lounech od 1971/73. Vynikající kluk. Byl jsem na návštěvě u něho doma a možná jsme jedli právě toho kance na obrázku. Píši tento komentář v době po tornádu které poničilo spoustu domů v Moravské. Miro ozvi se !!!
13.8.2020 07:36 vložil Jiří Netík
Ivane dík, jsem s Laďou v kontaktu.Slávek měl přezdívku "Nohál" a s Jirkou se potkávám v obchodě, když jedu z práce a on z vinohradu.
11.8.2020 11:43 vložil ivan salajka
V době na fotografii jsou to velmi dobří přátelé.Dnes již to odvál čas. Ladík spojkojeně žije v M.Žižkově(tel. na něj mám Jiří)Jirka a Slávek již mají myslivost jen ve vzpomínce, avšak stále sledují dění v místní myslivosti. Jediný zůstal Mirek- hospodář. Radku máš pravdu o Slávkovi.Je ještě mnoho co by se dalo napsat. 111111
11.8.2020 09:17 vložil Radomír Salajka
Rok Vám přesně neřeknu musel bych se zeptat Jirky Štefloviča od kterého ji mám. Když jsem ji v sobotu na rybách ukázal Slávkovi Šimkovi tak se začal smát a řekl že je určitě čtyřicet let stará.
11.8.2020 08:43 vložil Jiří Netík
Radku, z kterého roku je fotka?
9.8.2020 21:51 vložil Radomír Salajka
Slávka Šimka beru jako mého mysliveckého otce,nikdo z Moravské Nové Vsi mu nesahá ani po ty jeho dlúhé paty. Byl dobrý hospodář, myslivec a kynolog dokázal vycvičit Bavorské barváře, ohaře i teriéry. Je to člověk který mě naučil myslivosti.
9.8.2020 19:46 vložil Antonín Polách
Pan Šimek nám dělal chvilku hospodáře, opravdu chvilku.To mě ale stačilo abych ho poznal jako dobrého chlapa.
9.8.2020 14:59 vložil Jiří Netík
Laďa Hřebačka je můj spolužák. 1****

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.