17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen 2013
Jelen 2013
vloženo: 7.4.2016 07:31
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Tradiční výřad kamzíku ve Slovinsku
Tradiční výřad kamzíku ve Slovinsku
vloženo: 24.2.2016 13:58
autor: Radek

trofeje

srnec 6.7.
srnec 6.7.
vloženo: 11.7.2016 17:26
autor: Zuzka a Miloš

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 15.12.2015 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
vloženo: 23.6.2017 08:45
autor: Igor Filo

fotopast

...
...
vloženo: 3.9.2012 14:58
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Kočí Jan Uher  *1912
Kočí Jan Uher *1912
vloženo: 29.1.2020 18:22
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761018 komentářů fotek (15 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363014 hlasování fotek (44 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Starý bukový pařez

Ahoj kamaráde....ale copak ,tváříš se nějak divně. Ale, tak jsem se na tebe těšil, jenom vjedu do lesa hned mě překazil náladu ten bordel, co tam zas někdo vyklopil......Vím o něm a taky vím, co myslivců a lesáků projelo kolem a zmohli se jen na to, napsat tam ..hovado. Hele kamaráde, už jsme ve věku a ty by ses neměl rozčilovat a v klidu si rozmysli, bys mohl s tím udělat. Ještě nějakou dobu tady musíme vydržet. Podívej se na mne, co já mám na sobě návštěvníků, houby, choroše, maliny a vedle sebe jedličku a dva boučky, které si tu zasadil a k vůli nim tady musím ještě nějakou dobu vydržet, oni mě potřebují. To samé je to i s tebou. Vím, že máš vnučku, která chce být myslivkyní a doktorkou zvířátek.....Máš zase pravdu kamaráde, ale k vůli tomu jsem nepřešel, chybělo mě povídání s tebou a potřeboval jsem od tebe slyšet zas nějakou tvoji lesní moudrost. ---Dlouho jsme si povídali a úplně jsem zapomněl na svůj vztek. Starý bukový pařez to na mě poznal a když jsme se loučili, řekl mě......přátelé se musí loučit s úsměvem a ne se vztekem v srdci a teď už tě propouštím, má nad čím přemýšlet a přijdeš na to ,že každé zlo je pro něco dobré. Měj se krásně a zas se někdy přijď na mne podívat.....
vložil: jiri rajs
vloženo: 12.10.2020 21:59
zobrazeno: 3248x
hodnocení: 25 hlasů



Komentáře:

15.10.2020 06:51 vložil Ladislav Bodi
1****
14.10.2020 19:20 vložil jiri rajs
Omlouvám se za chyby a překlepy v textu, příště si musím nejdříve vše přečíst než něco vložím.
13.10.2020 20:27 vložil Jiří Netík
Tož ještě mnoho krásných povídaček!!!!Jirko a hlavně zdraví!!!
13.10.2020 18:43 vložil Jindřiška Padalíková
Opatrujte se oba. 1*****
13.10.2020 16:03 vložil Vlasta Szo"keová
Moc pěkné 1****
13.10.2020 05:48 vložil Jaroslav Vlosovský
Jirko pěkně to tam zarostlo. A starý pařez je dobrým pomocníkem ostatním v jeho blízkosti...tak se opatruj....1***
13.10.2020 00:22 vložil Jiří Wenzl
Pravda - v aktuální epidemiologické situaci je rozumné navštěvovat obdobné přátele. Nevadí, že jsou infikovaní.
12.10.2020 22:09 vložil František Mlčoch
Dva pamětníci, co hodně znají....Zdravím Tě , Jiří!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.