17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Rychlé TRIO.
Rychlé TRIO.
vloženo: 6.12.2017 09:36
autor: Daniel Donaťák

úlovky (svět)

Rakousko Mörzelspitze
Rakousko Mörzelspitze
vloženo: 24.10.2015 09:14
autor: Hofmeister Jan

trofeje

Lednový
Lednový
vloženo: 13.1.2018 18:43
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 16.1.2013 13:07
autor: Marek Drha

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 20.1.2016 08:25
autor: jirka krbeček

fotopast

*
*
vloženo: 30.1.2015 11:12
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

vlk na dreve
vlk na dreve
vloženo: 1.2.2016 17:44
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362844 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Víkendové poklady

I přes nesnesitelné vedro, které vládlo uplynulý víkend, jsme s přítelem vyrazili do přírody zkusit štěstí při hledání shozů. To štěstí se na nás hned v sobotu 18.8. usmálo. Z křoví mezi poli jsme si vítězně a s úsměvem na tváři odnášeli srnčí shoz mladého vidláka. Doma jsme ho přidali k naší sbírce, kterou pomalu, ale jistě našimi úlovky rozšiřujeme.
V neděli 19.8. bylo vedro ještě větší než předešlý den, ale stále jsme se nenechali odradit. Vždycky chceme tomuto koníčku věnovat každou volnou chvilku. Ale i ten den na nás náhody a štěstí nezapoměli a my jsme vylézali z jednoho remízku o 1 srnčí poklad bohatší. Tentokrát jsme se radovali ze shozu šesteráka.
V odpoledních hodinách, když jsme nabrali ve chládku domova nové síly, bylo auto opět nastartované a my vyráželi ještě na jedno místo. To už ale nikdo z nás dvou nevěřil, že dotřetice nás štěstí neopustí a bude při nás stát dál. A kupodivu stálo... A to v takové míře, že jsme tomu vůbec nemohli uvěřit. U stromu ležel, přikrytý listím a větvemi, dančí shoz. Jen sotva jsme si ho všimli a hned poté už bezpečně ležel v našich rukách. Ono když držíte v rukou takovou nádheru, jen těžko se tomu chce věřit. A hlavně v takové lokalitě, ve které se nacházíme my a daňci se tu ve volné přírodě vyskytují jen zřídka.
Cesta zpět byla velmi radostná, ale značné vyčerpání na nás už bylo znát. I přes to všechno to byla ta nejkrásnější tečka nedělního dne a celého vydařeného víkendu. Opravdu to všechno úsilí stálo za to a to nám nikdo nevezme.:)
vložil: Martina Zemanová
vloženo: 24.8.2012 08:36
zobrazeno: 2107x
hodnocení: 6 hlasů



Komentáře:

27.8.2012 15:46 vložil Martina Zemanová
Někdy se náhodám přece musí pomalu chodit naproti. :) Jinak děkujeme moc! :)
27.8.2012 15:05 vložil milan myska
kdepak náhoda!to si člověk musí vychodit:)))
24.8.2012 16:10 vložil Roman Erban
gratuluji,také tomuto koníčku věnuji svuj čas,je to hodně o náhodě
24.8.2012 14:51 vložil milan myska
super:)))

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.