17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

životný kanec
životný kanec
vloženo: 6.11.2013 13:45
autor: michal porubsky

úlovky (svět)

Bezoar Ibex - turecký démon
Bezoar Ibex - turecký démon
vloženo: 6.3.2016 08:07
autor: Radek

trofeje

srnec 6.7.
srnec 6.7.
vloženo: 11.7.2016 17:26
autor: Zuzka a Miloš

zvěř v přírodě

Kus
Kus
vloženo: 12.5.2019 09:14
autor: Děda z lesa

zbraně

Něco ze sbírky.
Něco ze sbírky.
vloženo: 14.3.2017 10:50
autor: Ivan Nožička

fotopast

...
...
vloženo: 22.10.2016 19:37
autor: Jindřich Mach

myslivecké umění

Krásy porcelánu 10
Krásy porcelánu 10
vloženo: 28.12.2019 19:24
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363207 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Copak nám to dali?

Naše první lovecké zkoušky (mé i Dundeeho), ve svých teprve 9měsících, obstál na výbornou a ocenění v I. ceně bylo skvělým výsledkem. Krásný zážitek, i přes včelu která mi během našeho slídění dala žihadlo přímo mezi oči, a tím že jsem alergická a bylo nutné si po tomto něco vzít (Dithiaden) mám zbytek zkoušek v jakési těžko popsatelné mlze :)
vložil: Tereza Pudlová
vloženo: 19.5.2011 10:28
zobrazeno: 2696x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

21.5.2011 16:09 vložil marie stanikova
..dobrá připomínka..
20.5.2011 12:20 vložil Tereza Pudlová
Trubači zase nelétají, takže se jim dá vyhnout docela dobře :)
19.5.2011 18:13 vložil Zdeněk Jiřinský
Velká gratulace vám a Vašemu bordrovi
19.5.2011 17:11 vložil Pavel Beran
Terko, 10 let je docela dlouhá doba :-). Je pravda, že trubec sice nepíchá, ale takovej trubač...:-)) Tak bacha na ně, lítá jich po zkouškách dost :-D
19.5.2011 16:48 vložil Arnošt Bárta
Ke složení prvních zkoušek moc gratuluji. Ty vlohy to je jen začátek, teď teprve začne tvrdá práce. Tak vám k ní přeju hodně štěstí a pevné nervy. Moc to sluší bordíkovy i paničce. Je dobře, že je vidět na zkouškách stále více vůdkyň psů. Hned je jiná atmosféra.
19.5.2011 13:44 vložil Tereza Pudlová
jj, nemá čím. Ovšem při mém štěstí... (10let jsem nedostala žihadlo, až na těch zkouškách) :)
19.5.2011 13:36 vložil marie stanikova
..trubec nebodne..
19.5.2011 13:28 vložil Tereza Pudlová
Byly to vlohovky - to jsem zapoměla! jo trubec, to bych mohla rovnou do věčných lovišť :)
19.5.2011 13:24 vložil Václav Mládek
a jáképak to byly zkoušky, jinak gratulace, ještě že tě píchla jenom včela, představ si tak píchnutí od trubce :-DDD), ahoj Vašek a Bily.
19.5.2011 12:24 vložil Pavel Beran
tak gratuluju, na 9 měsíců je to pěkný :-) PS: v lesáckývh potřebách prodávají štíty ke křoviňákům :-DD)
19.5.2011 11:28 vložil Marek Drha
Vím o čem mluvíte, znám to.
19.5.2011 11:14 vložil Petr Samek
Tak bodík za statečnost a gratuluji.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.